Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Американський політик покінчив з собою з-за звинувачень в домаганнях


Опубликованно 13.02.2018 19:30

Американський політик покінчив з собою з-за звинувачень в домаганнях

Покінчив із собою після звинувачень у домаганні – американський політик, 57-річний Ден Джонсон застрелився, його тіло знайшли біля річки. За кілька годин до смерті він написав на своїй сторінці в соцмережі, що всі звинувачення проти нього – брехливі.

Проти політика раніше почали розслідування, але офіційних звинувачень так і не пред'явили. Мешканка штату Кентуккі розповіла, що п'ять років тому Джонсон в нетверезому вигляді в новорічну ніч до неї чіплявся – тоді він служив пастором.

Нагадаємо, вже восьма жінка звинуватила Джорджа Буша-старшого в сексуальних домаганнях. Позивачка працювала у екс-керівника перекладачкою і стверджує, що 13 років тому під час офіційного фотографування президент США кілька разів схопив її за сідниці.

З сорок першим главою Білого Дому вже судилися журналістка, актриса і учасниці мітингів та зустрічей в його підтримку.

Як повідомлялося, не уникнув подібних звинувачень і Бен Аффлек - популярного американського актора несподівано звинуватили в сексуальних домаганнях по відношенню до кіноактрисі Хіларі Бертон і Роуз Макгавен.

Останнім часом головною темою для обговорення в Голлівуді є секс-скандал за участю Харві Вайнштейна. Кінопродюсер кілька десятків років користувався своїм службовим становищем, щоб спокушати жінок, серед яких були і відомі актриси: деяких він сексуально домагався, деяких просто згвалтував.Категория: В мире

Американський політик покінчив з собою з-за звинувачень в домаганнях


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.