Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Едмондс запускає анти-Ллойдс радіостанції


Опубликованно 13.02.2018 12:00

Едмондс запускає анти-Ллойдс радіостанції

ПА

Гроші гроші АББА гроші, Санкт-Петербурзі. чи зможу я брехати Вам і з нагоди втрати годувальника долі дитини.

Досить нешкідливі поп-пісень, ви можете думати, але не для Ноель Едмондс, хто грав в них, щоб йти на Ллойдс Банку на його нової радіостанції.

Станції, називається позитивно Ноель, також заохочує співробітників Ллойдс називати його гаряча лінія з питань етики.

Нещодавно Ноель забезпечило фінансування для Сью Ллойд після падіння жертвою багатомільйонного шахрайства десяти років тому.

Інші пісні в ефір станції були включені законопроекти, Lunchmoney Льюїса і не здаватися від Кейт Буш і Пітер Габріель.

Музика чергується з розповідями з абонентів про подібні проблеми, що виникають з банками.

Угода чи ні угоди Star також просить всіх, хто мав подібний досвід, щоб зателефонувати в шоу.

В інтерв'ю на станції, Ноель сказав: "я пішов в дуже темному місці і не вдалося взяти мою власну життя... банк зруйнував моє життя".

Він розповів про свою спробу самогубства раніше.

Едмондс також показав на позитивно Ноель, що троє чоловік нещодавно написав йому, щоб сказати, що вони були жертвами подібних махінацій і були "суїцидальні думки".

Він сказав: "я дзвоню кожен з них приблизно три рази в тиждень - просто щоб перевірити, вони в порядку".'Уповноважуючи всі

Станція також мовить макети Ллойдс оголошень з використанням тієї ж музики, яку вони використовують для своїх оголошення реальні, але на цей раз з голосом, сказавши: "Ллойдс Банк не хвилює... ми тут, щоб змусити людей страждати".

Ноель є Кількість радіостанцій в межах своєї Позитивності світовим брендом радіо, в тому числі позитивно медитація, позитивно рослин, позитивно Саутенд і позитивно 90-х років.

На сайті радіо, Ноель говорить: "ми хочемо заохочувати більшу повагу, терпимість і співчуття, наділяючи кожна людина, де б вони ні знаходилися в світі, щоб насолодитися більш наповненим і позитивним чином життя."

Ведучий шукає компенсацію до ?60 млн за шахрайство з участю співробітників в читальному філії банку hbos, яка згодом була куплена банку "Ллойдс".

Ллойдс спорів твердження про те, що шахрайство викликав його бізнес до краху.

Екс-угода чи ні ведучий проводить банківського гіганта за збитки він стверджує, що він терпів, коли його колишній унікальна Група бізнес був зруйнований.Категория: Культура

Едмондс запускає анти-Ллойдс радіостанції


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.