Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Випікати off підвищує Різдвяний рейтинги С4


Опубликованно 13.02.2018 09:28

Випікати off підвищує Різдвяний рейтинги С4

Марк Bourdillon/Шарлотта Medlicott

Великий Різдвяний пиріг допоміг канал 4 досягає максимального Різдво рейтинги для більш ніж 15 років.

Різдвяний випуск привернув середньої аудиторії 4,8 мільйона чоловік.

Канал 4 сказав, що це був його найбільший Різдвяний день глядачі з точки зору обсягу, так і частки, оскільки сучасні телевізійні вимірювання запису, почалася в 2002 році.

Але торт був все ще деяким шляхом позаду у верхній святкове шоу. Назвати Бі-бі-сі одна акушерка очолила Різдвяний день рейтинги з 9,6 млн глядачів.

Різдвяне послання королеви був попереду в рейтингах на ніч, який вийшов на другий день Різдва, з 7,6 мільйонів на Бі-бі-сі один, ITV і Sky Новини.

Але викличте Акушерку та інших шоу наздогнала його, коли сім днів догонялки перегляд був врахований.

Джерело: ПА

Бі-бі-сі один ефір сім з топ-10 показує на Різдво. Вулиця коронації був найпопулярнішим шоу каналу ITV, в шостому місці, з семи мільйонів глядачів.

Вікторія і Эммердейл також склали топ-10, з 5,4 млн і 5,1 млн відповідно.

Незважаючи на так добре для каналу 4, Великий Різдвяний пиріг оступалися на загальний топ-10.Випікати канал 4 виключений ризик окупився

І випікати off Різдво особливим не відповідати аудиторії для своєї останньої серії - перше, оскільки він перейшов з Бі-бі-сі, канал 4 - в середньому дев'ять мільйонів глядачів.

ІТВ

Це був другий рік поспіль, що виклик акушерка очолив зведений Різдво оцінок.

У 2017 загальну суму 9,6 млн. 400,000 на малюнку в попередньому році.

Однак, Новорічні рейтинги набагато нижче, ніж вони були декілька десятиліть тому, перш ніж багатоканальне телебачення стало поширене і до появи потокових сервісів, як Netflix і Amazon.

Джерело: БарбКатегория: Культура

Випікати off підвищує Різдвяний рейтинги С4


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.