Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Чорна Пантера: не звичайний фільм Марвел


Опубликованно 13.02.2018 07:04

Чорна Пантера: не звичайний фільм Марвел

Марвел/Дісней

Попередження: є спойлери у цій статті.

Чорна Пантера першим увійшов до кінематографічної Всесвіту Marvel ще в 2016 році Капітан Америка: Громадянська війна.

Тепер він отримав свій власний фільм, який виходить за рамки звичних очікувань фантазії, бойових сцен і романтики.

На ділянці будується навколо чорношкірого супергероя є першим для Marvel, але фільм спирається на цю концепцію у великій кількості.

Режисер Райан Coogler Кріда, він розташований у міфічній країні Ваканда: прихований Африканського королівства з неймовірною технологічної мощі, за рахунок своїх резервів з найбільш корисних дорогоцінних металів.

Марвел/Дісней

Чедвік Босман, який грає свого короля Т'к. Challa і (що більш важливо) Чорна Пантера, повідомляє Бі-бі-сі, що правильне Ваканда було найголовніше.

"Це фантазії і ми повинні створити культуру", - каже він. "Це не обов'язково тому, що це перший раз, коли ми бачимо чорношкірого супергероя; я думаю, це тому, що ми повинні визначити, що Ваканда-це.

"Це не може бути деякі узагальнені версії, що країна або акцент.

"Це не може бути узагальнений в тому, чому ми носимо певну одяг або чому у нас кількість племен ми - що це за племена?

"У нас є межі річкового племені і племені, наприклад".

Марвел/Дісней

Це погоджується його колега-зірка Лупі нионго, хто грає Накиа у фільмі - його любовний інтерес і моральний компас в одному флаконі.

Володарку "Оскара" говорить Бі-бі-сі: "ми в Африці і ми зустрічаємо зовсім нову державу, що світ ніколи не був, і він забезпечує відчуття іншої частини світу.

"Це нація, яка дуже розвинена, і вони так тому, що вони не перервані або нападу колоніалізму".

Марвел/Дісней

Босман каже він і Coogler були стурбовані тим, як чорна Пантера персонаж буде справлятися з конфліктами у фільмі, так як його життя є по суті добре захищені.

"У нього є надздібності, у нього є костюм, який куленепробивний і деякі гніту практично непереможних солдатів навколо нього", - каже 41-річний актор.

"У країні, де люди не знають, що існує таким чином, щоб ніхто не зміг дістатися до нього. Ми намагалися з'ясувати, що б зробити цей справжній".

В цьому суть фільму - він бореться з дилеми людини, який не знає страждання в інший світ особи.

Це приходить в голову з появою лиходія, Ерік Killmonger, зіграв Майкл Джордан Б.

Марвел/Дісней

Наполовину американець, наполовину Wakandan, Ерік приходить в королівство на місії, щоб допомогти пригнобленим Африканцям страждань у всьому світі після того, як відчувають це з перших рук.

"Аргументи всіх персонажів в цьому фільмі настільки дійсні, настільки продуманої, що створює такий унікальний напруженості", - говорить нионго, зірка "12 років рабства".

"Той факт, що в цьому фільмі ви зустрінете лиходія і ви бачите, куди він іде, він такий чутливий, що він може викликати дуже активну дискусію в реальному світі".

Ньонго сподівається, що фільм не тільки "об'єднує людей, щоб випробувати щось міфологічним і фольклорним", але і дозволяє осмислити деякі дуже глибокі і важливі питання".

Студія Marvel

Її колеги-зірки Данай Гурира - хто грає військовий діяч Ваканда за Окойе, - говорить у фільмі також підкреслюється важливість добре округлені персонажів жіночої статі, а не тільки "сильних" жінок.

Це відбувається в той час, коли натхненний жіночий супергероя фільмів тонкі на землі.

Конкурент Марвел, комікси DC, можливо, приніс у минулому році диво-жінка, а жінка-вів колишній капітан Марвел фільм не вийде до 2019 року.

Там також була критика фільм Marvel "Залізна людина 3" в 2016 році, після того, як його переглянули ідею того, актриса Ребекка Хол зіграє лиходія.

Замість цього вона принесла в чоловічому лиходій, якого грає Гай Пірс, а роль зменшується залу до одного з набагато менше значення.

Гурира каже: "сильний, безумовно, здорово, але це компонент, - ми хочемо мати повну картину.

"Його [маючи] більш складне і послідовно складні оповідання, навколо жіночий внесок в історію".

Гурира, найбільш відомий по ролі Мішоно в ходячих мерців, каже, що коли вона пише п'єси, вона хоче писати символи ", де актор отримує позайматися, коли вони крок в роль".

"Це значить бути повноцінною людиною і мати можливість бути учасником в оповіданні. Це про те, чи дозволено бути складною, щоб мати розміри і зіграти персонажа", - говорить автор затьмарив (2009).

Марвел/Дісней

Ньонго говорить частина значення Чорна Пантера відбувається від того, як він показує, як розвивається гармонійний світ Ваканда дозволяє своїм громадянам реалізувати їх потенціал".

"Ви бачили жінок нарівні з чоловіками сидять у своїх силах і робить інше до майбутнього своєї нації в зразковому порядку", - продовжує вона.

Чорна Пантера вийде у Великобританії 13 лютого.Категория: Культура

Чорна Пантера: не звичайний фільм Марвел


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.