Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

На острові Суматра відбулося виверження вулкана


Опубликованно 12.02.2018 19:32

На острові Суматра відбулося виверження вулкана

Виверження вулкана Сінабунг стався на індонезійському острові Суматра. Воно почалося в четвер, вулкан викинув стовп попелу заввишки 2 кілометри.

Про це повідомляє агентство Сіньхуа.

Виверження не призвело до жертв, викликала евакуацію. Напередодні вулкан також вивергався, викинувши в повітря стовп попелу заввишки 1,5 кілометра.

Висота вулкана Сінабунг становить 2 тисячі 460 метрів над рівнем моря. Перше за майже 400 років виверження відбулося в 2010 році, потім викиди попелу повторилися в 2013-на початку 2014 року. Виверження було зафіксовано влітку 2014 року. У червні 2015 року з району навколо активізувався вулкан були евакуйовані близько шести тисяч чоловік.

Індонезія є частиною так званого "Тихоокеанського вогненного кільця" — тектонічного розлому. Енергія там часто вивільняється у вигляді підземних поштовхів гігантської сили і сильних вивержень вулканів.

Нагадаємо, нещодавно відбулося виверження вулкана Симмоэ в Японії, що перебуває на межі префектур Кагосіма і Міядзакі.Категория: В мире

На острові Суматра відбулося виверження вулкана


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.