Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Запрошення на зустріч з Трампом відкликали з-за помилки друку


Опубликованно 12.02.2018 15:00

Запрошення на зустріч з Трампом відкликали з-за помилки друку

Президент США Дональд Трамп повинен був виступити з першим зверненням до Конгресу. Однак з-за помилки запрошення довелося відкликати і поширити повторно.

Запрошення на виступ президента до Конгресу з посланням "Про становище країни" довелося відкликати. У назві заходу зробили помилку: замість "State of the Union" в них стояло "State of the Uniom".

Фотографії з помилкою дуже швидко опублікували кілька конгресменів на своїх сторінках у соціальних мережах. Була помилка на всіх запрошеннях – невідомо. У свою чергу, управління парламентського пристава і воротаря Сенату в офіційній заяві визнала, що була допущена помилка, і повідомило, що вже поширюються нові запрошення.

Виступ президента США "ПРО становище країни" проходить щорічно. В рамках обігу глава держави підводить підсумки минулого року і озвучує повістку на рік прийдешній. Для Трампа, який вступив на посаду рік тому, це перше подібне звернення до Конгресу. Як очікується, захід пройде 31 січня.

Нагадаємо, нещодавно під час азійського турне президента США Дональда Трампа стався конфуз. Під час ритуального годування японських коропів у палаці Акасака американський політик вивалив в ставок цілу пачку корму.

Також в тому ж турне, але вже на Філіппінах, Трамп не відразу зрозумів, що таке "рукостискання АСЕАН".Категория: В мире

Запрошення на зустріч з Трампом відкликали з-за помилки друку


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.