Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Російські боти в соцмережах працюють на знищення НАТО і ЄС - Фриз


Опубликованно 12.02.2018 15:00

Російські боти в соцмережах працюють на знищення НАТО і ЄС - Фриз

Інформаційні операції РФ, що проводяться в соціальних мережах в останні роки, мають кінцевою метою руйнування інституцій НАТО і ЄС, і в цьому задіяні сотні тисяч акаунтів. Про це повідомляє голова постійної делегації Верховної Ради в парламентській асамблеї НАТО Ірина Фриз.

Фриз повідомила, що така інформація наводиться в доповіді "Російські підривні інформаційно-психологічні операції в соціальних медіа", представленому українською делегацією на другий день засідання міжпарламентської ради Україна-НАТО 28 листопада.

"У доповіді міститься аналіз таких операцій на території країн НАТО, приклади втручання РФ у передвиборчі кампанії в різних країнах, заохочення до сепаратизму, виходу з ЄС і НАТО, поширення фейкових новин і впливу на громадську думку", – написала Фриз на своїй сторінці в Facebook.

У доповіді наголошується, що РФ почала створення мереж впливу в соціальних медіа ще в 2010-2013 роках, тобто ще до анексії Криму і початку війни на сході України.

"Отже, інформаційно-психологічні операції Росії в країнах Альянсу не пов'язані з політикою Заходу щодо підтримки України. Війна Кремля з державами-членами НАТО гібридними (асиметричними) методами вже йде. Не Україна є кінцевою метою цієї конфронтації. Кінцева мета – руйнування західних інституцій: НАТО і Європейського Союзу", – розповіла парламентарій.

Фриз зазначила, що операції в соцмережах "вже мають вплив на реальних жителів країн єдиної Європи, створені умови для вербування і залучення громадян ЄС до проведення більш масштабних акцій впливу з боку РФ". При цьому нардеп вказала на величезні масштаби російських інформаційних операцій.

"Мова йде про функціонування сотень тисяч акаунтів, які задіяні в скоординованих операціях, як в Європі, так і в Північній Америці", – повідомила Фриз.

За словами парламентарія, Україна була об'єктом проведення інформаційно-психологічних операцій в соцмережах з боку РФ з 2014 року.

"Сьогодні ведуться в соцмережах аналогічні операції з дуже незначними відмінностями вже проти більшості країн Альянсу. Україна, як держава, на території якого Росією були опрацьовані майже всі види гібридної війни, готова не тільки ділитися досвідом, але і брати участь разом з країнами Альянсу в протидії інформаційно-психологічним операціям Росії", – резюмувала Фриз.

Нагадаємо, Україна вже розпочала діалог про подання заявки на приєднання до військово-політичного альянсу.

Наприкінці жовтня у Києві пройшли перші Трансатлантичні діалоги Україна-НАТО. Учасники конференції прийшли до висновку, що на даний момент Україні необхідно сфокусуватися на виконанні річних національних програм співробітництва з НАТО, а також на впровадженні стандартів Альянсу в українській армії.Категория: В мире

Російські боти в соцмережах працюють на знищення НАТО і ЄС - Фриз


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.