Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Жінка, яка photobombed Стася говорить


Опубликованно 12.02.2018 04:50

Жінка, яка photobombed Стася говорить

@Стася / Instagram

Той обожнює жінку, чия реакція на зустріч Бейонсе пішли вірусні назвав відповідь на її фото "істерика".

Сьюзан Монаган зіткнувся зірка та її чоловік Jay-Z в Нью-Йоркському готелі у ніч перед Греммі.

Фото її реакція - очі на викотив, рота роззявивши - була розміщена на Бейонсе сторінці Instagram, де він був, сподобалося більше ніж 4,5 мільйона разів.

"Я думаю, вона написала це для мене", - сказав Монаган "Бостон Глоб". "Щоб люди повірили б і мені".

Монахан, який був в Нью-Йорк для участі в змагання з гімнастики її онука і, щоб відсвяткувати день народження своєї дочки, наткнувся на пару, як вона ввійшла до неї в номер готелю після сімейної вечері. Жінка в шоці від Бейонс йде вірусне Бруно Марс захоплює все Греммі Лорд, здається, критикувати Греммі' гендерні забобони "Греммі": фотографії, які ви повинні побачити

Вона зауважила, що Джей-Зі перший, але не міг зрозуміти, чому він здавався таким знайомим. Потім вона помітила Стася.

"Я походив, 'о, мій Бог!'" Сказав монаган. "Я подивився на неї, і все, що я міг думати, було, 'ніхто не повірить мені. Ніхто не повірить мені".

Вона розповіла пару стільки ж - в який момент Бейонсе блиснула посмішкою, яка, здавалося, говорив: "не хвилюйся, все буде добре", - сказав Монаган.

"Я клянусь, я відчував, що обіймає мене ангел", - сказала вона про випадкову зустріч. "Я думаю, що це істерика. Дивні речі відбуваються зі мною".

Пізніше тієї ночі, Джей-Зі був удостоєний на Салют Греммі в промисловості іконки, а в неділю він був присутній на головні Нагороди "Греммі" Бейонсе і їх дочку Блю Айві.

Кінець на Твіттері @blkgirlculture

Шести-річний вкрав шоу "шикати" своїх батьків, як вони аплодували під час виступу Каміла Кабельо в захист іммігрантів.

Джей-Зі вирушили в ніч, як більшість призначених художник, але залишила церемонію з порожніми руками, як Бруно Марс і Кендрік Ламар домінували нагороди.Категория: Культура

Жінка, яка photobombed Стася говорить


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.