Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

М'яч приймає на велосипеді після смерті хлопця


Опубликованно 12.02.2018 04:50

М'яч приймає на велосипеді після смерті хлопця

Спорт милосердя/ПА

М'яч Зоя сказала, що смерть її хлопця в минулому році залишив її з "багато питань", як вона готується до виклик циклу для підвищення обізнаності психічного здоров'я.

Телеоператор Білл Йейтс, який був знайдений мертвим в своєму будинку в травні минулого року, були, які живуть з проблемами психічного здоров'я на довгі роки.

М'яч також буде знімати документальний фільм про психічне здоров'я під час участі в спорті виклик допомоги.

"Я хотів зробити що-небудь для нього", - сказав м'яч.

Виступаючи перед Кріса Еванса на радіо 2 ранкове шоу, вона додала: "один з чотирьох людей, які живуть з психічним захворюванням. Що багато людей борються". 'Близько до серця'

Строго приходять танці: вона займає два господаря було тренування перед її викликом.

Деталі маршруту, включаючи відстань і місцях, ще не виявлено, але вона зізналася, що це був "довгий шлях для початківців велосипедистів.

Говорив кулька допомоги спорту підтримує в цьому році проблем психічного здоров'я, додавши: "це дуже близько до серця".

"Я думаю, що багато людей знають, що я втратив в минулому році мій друг, який жив з депресією протягом дуже довгого часу.

"Я був дійсно вражений і зворушений кількість людей, які зв'язалися зі мною, які пройшли через те ж, або живуть з тими ж проблемами.

"Психічне здоров'я ресурси знаходяться під величезним тиском і є багато людей, які не обов'язково отримувати підтримку, яка їм потрібен час." - Як ми можемо допомогти?'

Говорячи про смерть Єйтса, вона додала: "у мене залишилося багато питань. У той час як ми робимо виклик, ми знімаємо документальний фільм. Я збираюся відвідати проекти допомоги людям, які живуть з психічними захворюваннями - це може бути що завгодно від членоушкодження, тривога, депресія, тяжка втрата, цькування - все ці питання.

"У мене є багато питань про те, що ми робимо? Як ми можемо допомогти? Як люди знаходять потрібну довідку?

"Є якась неймовірна організації допомоги людям".

Вона сказала, що виклик був про "поширення обізнаності і, сподіваюся, допомагаю людям знайти правильний допомогу і надія".

У бесіді з Еванс, вона сказала йому: "я хотів підняти усвідомленість. Я хотів зробити щось для нього - я хотів зробити щось для всіх інших".

Авторське Право Зображення @ZoeTheBall @ZoeTheBall

Вона вже отримала поради від Давіна Макколл, який завершив її власний спортивний виклик допомоги у 2014 році. Макколл дав якийсь "топ-поради" на "турбота про шасі", - сказав м'яч.

Оприлюднивши новину про її місії на сніданок Бі-бі-сі, вона сказала: "Я їздив по магазинах на велосипедах. Мій батько тримав мене за сідло і штовхнув мене, коли мені було п'ять. У мене було піти на BMX.

"Але дорожні велосипеди-це абсолютно нова справа. Бутси? О боже мій.

"Я посварилася з бордюру, у мене був сердитий водій, у мене було два сповільненій зйомці падає."

Вона жартувала: "я дивлюся з боку - все спорядження, поняття не маю".

Полегшення спорту проводиться раз у два роки. Проведення заходу в 2016 році побачив комік Едді Іззард працювати 27 марафонів за 27 днів і Radio 1 Грег Джеймс п'яти триатлону в п'ять днів.

Рельєф спорт проходить з 17 по 23 березня.Категория: Культура

М'яч приймає на велосипеді після смерті хлопця


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.