Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Претензія сайті ticketmaster за " кращі місця не заборонив


Опубликованно 12.02.2018 02:40

Претензія сайті ticketmaster за

ПА

Сайт ticketmaster був заборонений стверджуючи свій "платиновий" пакети пропонують "найкращі" квитки на концерт.

Орган з рекламних стандартів (ASA) заявила, що виявила "немає суттєвої різниці" між платиною і загальні квитків на сайті.

У деяких випадках, більш дорогі квитки подарував уболівальникам "поганим досвідом", як місця були "далі від сцени чи не запропонувати як гарне уявлення".

Платинові квитки можуть коштувати до трьох разів більше, ніж звичайні крісла.

Наприклад, вболівальники хочуть побачити Тейлор Свіфт грати на "Уемблі" цим літом може заплатити до $ 240 за преміальний квиток, порівняно з ?83.70 для загального прийому.

Ціни на платину на концерт поширюються всюди з блоків, поруч зі сценою на гальорці у верхнього ярусу стадіону - де спереду чотири ряди призначені як ?150 місць.

Сайт ticketmaster каже він представив систему, що дозволяє ринкового ціноутворення, "скоректовані відповідно до попиту і пропозиції, подібно до того, як квитки на літак і номери в готелях продаються". Четверо затримані в рамках розслідування квиток Сайти з продажу квитків може бути 'порушення закону' Авіаквитки Роббі прямі на перепродажі сайтів

Три людини поскаржилися в ASA, що слова, які використовуються для реклами квитки були помилкові і необґрунтовані.

Сайт ticketmaster, якій належить концертний промоутер живуть нації, стверджували, що клієнти можуть інтерпретувати фразу "найдоступніші авіаквитки" відноситься до найкращої доступної на момент їх бронювання.

Тим не менш, ASA сказав, що споживачі були схильні думати, ці квитки були найкращими в будинку.

Він також критично відгукнувся про концертах, де продаються стоячі квитки на сайті ticketmaster як фіксовані, так і ціни на платину, кажучи: "пропонований досвід не відрізнявся".

Скільки разів вже змінила свою маркетингову описати платину місця "в авіаквитки попиту безпосередньо від організаторів заходу".

Він сказав, що частка платини квитки на будь-який захід ніколи не було більше 9% від загального числа. Тим не менш, він визнав, що кількість платини авіаквитків збільшується, частина асигнувань буде "краще і краще" квитки, а не просто "кращий".

Представник фірми сказав: "Platinum-це одне з рішень, сайт ticketmaster, розроблений для артистів і організаторів заходів, щоб отримати квитки, які динамічно ціною в самих затребуваних місцях, прямо в руки вболівальників.

"Ми постійно прагнемо бути прозорими і зрозумілими з споживачем. Формулювання питання на нашому сайті був змінений більше року тому".

Постанова прокурора приходить через рік після Бі-бі-сі виявлений управлінської команди Роббі Вільямса помістили квитки прямо на перепродажу сайтів за більш високими цінами, рекламуючи їх як "платина", передає.Категория: Культура

Претензія сайті ticketmaster за " кращі місця не заборонив


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.