Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Мій середній статевим життям зараз музична'


Опубликованно 12.02.2018 02:40

Мій середній статевим життям зараз музична'

Манел Ортега

"Бувають моменти, коли я не схвалюю те, що я зробив", - зізнається Венді Солсбері, розмірковуючи про репетиції нового мюзиклу, заснованого на її немолодий романтичних зв'язків з рядком (багато) молодих людей.

"Що, очевидно, я не повинен - я повинен мати його і пишатися ним."

Хоча вона наближається до її 72-й день народження і бабуся п'яти, Солсбері ніколи не було соромно про її подвиги - так, sexploits - як жінка бальзаківського віку.

У 2007 році вона опублікувала Щоденники Toyboy, назва якого говорить сама за себе.

Зараз ця книга перетворилася в щоденниках Toyboy: мюзикл, прем'єра якої відбудеться в театрі Манчестера Млин на цьому тижні.

Книги і любити життя музичних деталь Солсбері в її 40-х і 50-х років після її другого розлучення.

Клер Більярд

А також з тисяча похабство і мова-в-щоку гумору, є особиста історія пошуків Солсбері для виконання і рішучості, щоб кинути виклик уявленням суспільства про роль жінок в певному віці.

Торговця антикваріатом, а також письменник, Солсбері каже, що хоче змінити ставлення до жінок, які каламутили з молодими чоловіками.

"Велика це мій бажаючий надихати інших жінок, що, якщо вони розлучені чи овдовіли або самостійно з якоїсь причини, їх вибір ширший, ніж те, що суспільство буде диктувати, що б бути людиною між двома і сім років старше", - пояснює вона.

"Тому що в суспільстві, що є нормою. Але, зробивши мого роду, я шукала відпочинку. І я знайшов його з більш молодими чоловіками".

Манел Ортега

Це незвично для серіалу буде обертатися навколо середнього віку жіночого персонажа, та ще так демонстративно контролювати свою долю.

У мюзиклі, ім'я Венді змінюється на Лілі, і чоловічих імен були надто змінилася. Вони варіюються від "Томі", агентом з продажу нерухомості на його початку 20-х років, з яким вона жила вже сім років, в "Сем", 20, з яким вона розділила ніч пристрасті.

У реальному житті її партнер минуле десятиліття зараз 48 - думає вона. "Ми абсолютно не цифри більше", - говорить вона. "Ми просто дві людини. Дві дорослі".

Її друзі були "дуже підтримує" її, розповідаючи свою історію - але її дочки були "менше".

"Але тоді я не думаю, що діти дійсно хочуть знати про сексуальне життя своїх батьків, чи не так?" говорить вона. "Вони не читали книгу, і я рада, що вони не. Вони завжди приходять першими і вони це знають.

"Мої онуки, як не дивно, набагато більш сприятливою, два старих [віком 17 та 19]. Вони думають, що це дуже здорово мати такого роду божевільною бабусі".

Вас також можуть зацікавити: Аннетт Бенінг: нам потрібно більше фільмів про жінок і секс Театр показує, Ви не хочете пропустити в 2018 році Ми почали театру - тепер у нас там весілля

Інші реакції були також неоднозначні. Багато людей позитивно відгукнулися про цю книгу, але вона каже: "там було багато тут лайка і, як ви думаєте, це адекватна поведінка для жінки вашого віку?'

"Найгірше гнівні листи, що я коли-небудь отримував був з літніх чоловіків, цікаво.

"У мене було, добре на вас дівчина від жінки і молоді люди, і я не встиг зробити, ти огидний, ти не знаєш, що ти робиш, літні чоловіки набагато краще'.

"Вони, очевидно, відчувши загрозу, думаю, що є небезпека втратити здатність мати владу над нами, і це дуже важливо зараз, чи не так? Літні чоловіки не люблять сильних жінок. Він загрожує своїм его".

У неї багато старих друзів-чоловіків - але вона каже, що вважає ставлення до жінок у багатьох з них "досить зарозуміло".

Вона пояснює: "дати, які у мене були з чоловіками старшого віку, у моєму прагненні до нормального життя, коли мої близькі друзі кажуть, 'Ви не думаєте, що ви повинні знайти кого-небудь свого віку?'... Чоловіки дійсно досить нудно. Вони кажуть про себе без угаву. Вони рідко, якщо коли-небудь поставити питання про мене".Категория: Культура

Мій середній статевим життям зараз музична'


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.