Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Росія в Криму захопила два ядерні сховища, – Клімкін


Опубликованно 11.02.2018 21:32

Росія в Криму захопила два ядерні сховища, – Клімкін

На окупованій території залишилися поза контролем української держави два ядерні сховища і більше 1200 радіонуклідних джерел. Про це сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час виступу на міністерському засіданні Ради безпеки ООН щодо Північної Кореї.

"Незаконна окупація Криму і російська агресія в Донбаському регіоні України, яка триває досі, залишили в Севастополі дослідний реактор з низьким вмістом збагаченого урану, два ядерні сховища і більше 1200 радіонуклідних джерел без належного контролю українського національного регулятора", — сказав Клімкін.

За його словами, окупація території України ядерною державою призвела до де-факто розширення географічної зони ядерної зброї. Він додав, що Росія та Північна Корея загрожують системі міжнародної безпеки.

Також ми писали, що глава МЗС України Павло Клімкін в ООН пояснив, чому зобов'язаннями, які взяла на себе Росія в міжнародних договорах, не варто довіряти, а також наскільки цинічно в Москві порушують свої обіцянки.

Напередодні міністр закордонних справ України Павло Клімкін, який раніше заявляв, що Росія зобов'язана заплатити за окупацію Криму і Донбасу, у п'ятницю, 15 грудня, під час виступу на засіданні Ради безпеки ООН в Нью-Йорку за північнокорейською ядерною програмою зазначив, що окупація Росією Криму та частини Донбасу розширила територію для розміщення російської ядерної зброї.

Раніше повідомлялося, що держсекретар США Рекс Тіллерсон озвучив чітку позицію по Криму і Росії і заявив, що антиросійські санкції не будуть скасовані до повного виведення російських військ з України. Про це він сказав під час виступу в рамках 24-го засідання Ради міністрів ОБСЄ у Відні.

Також нагадаємо, що Організація Об'єднаних Націй, яка в листопаді прийняла оновлений проект резолюції по Криму, закликала російську владу припинити переслідування кримчан на окупованому півострові і дотримуватися права людини.

Крім того, ми писали, що Росія під час анексії захопила в Криму більше 4 тисяч українських підприємств – збиток оцінюється в 1 трильйон гривень. Про це заявив на брифінгу генеральний прокурор Юрій Луценко.Категория: В мире

Росія в Криму захопила два ядерні сховища, – Клімкін


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.