Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У Лондоні назвали ціну Brexit для Британії


Опубликованно 11.02.2018 10:36

У Лондоні назвали ціну Brexit для Британії

Вихід Великобританії з Євросоюзу обійдеться Лондону в 35-36 мільярдів фунтів стерлінгів (40-44 мільярда євро).

Про це заявила британський прем'єр-міністр Тереза Мей, повідомляє Sky News.

"Як я вже зазначала, ми визначили обсяг виплат та методику розрахунку, що вже було зроблено. Згідно з розрахунками, сума складе 35-39 мільярдів фунтів стерлінгів", – сказала вона.

Також вона додала, що "пропозиція знаходиться на столі" в контексті того, що Великобританія погоджується на партнерство з Євросоюзом у майбутньому.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Україна і Британія зуміли домовитися щодо торгівлі між двома країнами після Brexit.

Додамо також, що експорт товарів і послуг з України за дев'ять місяців 2017 збільшився на 18,5%. При цьому експорт українських товарів і послуг на ринки ЄС за перше півріччя 2017 року виріс на 25%. Як зазначав президент України Петро Порошенко, частка ЄС у зовнішній торгівлі України становить 40%.

Крім того, незабаром очікується домовленість про основні принципи другого етапу переговорів щодо Brexit, а також прогрес в питаннях прав громадян, ірландської кордону і фінансових врегулювань в рамках цього процесу.Категория: В мире

У Лондоні назвали ціну Brexit для Британії


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.