Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

ФСБ провела експертизу заяви Собчак по Криму: ЗМІ став відомий результат


Опубликованно 11.02.2018 10:36

ФСБ провела експертизу заяви Собчак по Криму: ЗМІ став відомий результат

Федеральна служба безпеки Росії провела експертизу щодо висловлювання кандидата в президенти РФ Ксенії Собчак про те, що Крим – це Україна. В результаті було визнано, що її слова не несуть загрози нацбезпеці російської держави.

Про це повідомляє Російська служба BBC з посиланням на джерело, знайоме з результатом експертизи.

Повідомляється, що спецслужба провела лінгвістичний аналіз заяви, яка Собчак зробила раніше на прес-конференції. Був перевірений фрагмент, де вона говорила про приналежність Криму Україні. Сама ж Собчак вже раніше говорила про перевірку її слова Генпрокуратурою РФ.

У підсумку, ФСБ не побачила порушень з боку кандидата в президенти РФ. Джерело сказав, що експертиза підтвердила відсутність вмісту в її словах закликів до порушення територіальної цілісності Росії. Експертиза зайняла трохи більше місяця.

Як розповіли в передвиборному штабі Собчак, вона лише констатувала факт порушення Росією міжнародного права.

"В її словах дійсно немає закликів, а просто констатується факт про порушення міжнародних зобов'язань Росії", – вважає професор кафедри конституційного та адміністративного права, член штабу Собчак Олена Лук'янова.

Вона зазначила, що слова Собчак були юридично коректні.

"Ксенія професійна людина, за освітою – журналіст-міжнародник, вона використовує тільки чіткі формулювання і поправляє людей, коли її слова намагаються спотворити", – підкреслила член штабу світської левиці.

Раніше у Путіна прокоментували гучну заяву Собчак, заявивши, що її слова неправильні по суті і по формі, і з точки зору міжнародного права де-юре і де-факто Крим нібито є невід'ємною частиною РФ.Категория: В мире

ФСБ провела експертизу заяви Собчак по Криму: ЗМІ став відомий результат


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.