Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Данець програв суд бобрам


Опубликованно 10.02.2018 17:58

Данець програв суд бобрам

Житель Західної Ютландії подав в суд на місцеве агентство з охорони природи, оскільки зграя бобров завдала шкоди деревам і озера в його землеволодіння. Про це повідомляє The Local.

Зокрема, чоловік програв справу в суді при спробі домогтися від влади компенсації. Він вимагав від відомства виплатити йому від 200 до 300 тисяч датських крон, що дорівнює 37-40 тисяч євро.

При цьому Хольстеброский суд відхилив позов данця, примусивши його виплатити 30 тисяч крон агентству. У постанові суду зазначено, що бобри, які пошкодили його майно, що належать рідкісного виду, а агентство вже відшкодувала шкоду жителю. Більш того, за словами одного зі свідків, даний вид бобров приносить користь екосистемі.

Чоловік заявив, що він розчарований рішенням суду, але не здивований.

"У нас занадто багато бюрократів. Такі люди, як я, змушені робити те, що їм кажуть", – цитує видання данця. Постраждалий також заявив, що має намір подати апеляцію до суду вищої інстанції.

Раніше повідомлялося, що на столичному житловому масиві Позняки оселилися бобри. І всього за тиждень изгрызли вже сотню дерев. Екологи проблеми не бачать. Вони щиро радіють появі бобрів і запевняють, що для людей небезпеки вони не представляють.Категория: В мире

Данець програв суд бобрам


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.