Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Москву накрило смородом від гниючої звалища в Балашисі


Опубликованно 03.02.2018 07:58

Москву накрило смородом від гниючої звалища в Балашисі

Через два дні після того, як у службу з надзвичайних ситуацій Росії надійшли скарги від москвичів і жителів Підмосков'я на жахливий сморід, що наповнила повітря, люди знову почали масово скаржитися на нестерпний запах. Після перевірки МНС відрапортувала, що джерело смороду – це гниюча сміттєзвалище "Кучино" в підмосковній Балашисі. Про це повідомляється на сайті МНС Росії.

У МНС зазначили, що смердить через те, що на звалищі ведуться роботи з дегазації, в рамках якої проведено буріння 55 свердловин.

"За 11 січня від жителів Москви і Московської області надійшло 57 звернень, на кожне з яких було організовано реагування сил і засобів, проведений додатковий аналіз атмосферного повітря пересувними лабораторіями. Перевищень значень гранично-допустимих концентрацій шкідливих домішок не виявлено.

Протягом доби на постах ГПБУ "Мосэкомониторинг" в районі полігону твердих побутових відходів "Кучино" зафіксовані разові перевищення гранично допустимих концентрацій по сірководню", – повідомили в МНС Росії, додавши, що за прогнозом Росгідромету і ВЦМП "Антистихия" в місті Москві і населених пунктах Московської області, прогнозовані метеорологічні умови не призведуть до ускладнення екологічної обстановки. А сама ситуація знаходиться на контролі.

За повідомленням ЗМІ, в грудні управління Росспоживнагляду по Москві пояснювало, що причиною неприємних запахів могли стати меркаптани та їх похідні, що утворюються зазвичай при гнитті білкових відходів, а також при їх неповному спалюванні.

Звалище в Балашисі закрили влітку 2017 року після того, як на неї президентові Володимиру Путіну на прямій лінії поскаржилися місцеві жителі.

Нагадаємо, при обвалі гігантської купи сміття на звалищі на околиці столиці Ефіопії Аддіс-Абебі загинули близько 50 осіб.

А в північній частині Тихого океану знаходиться гігантська плаваюча мусорка шириною в декілька тисяч кілометрів. Там плавають мільйони тонн пластику, і розміром вона з Аляску.Категория: В мире

Москву накрило смородом від гниючої звалища в Балашисі


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.