Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Радбез ООН обговорить ситуацію в Сирії 22 січня


Опубликованно 03.02.2018 00:18

Радбез ООН обговорить ситуацію в Сирії 22 січня

Члени Ради Безпеки ООН 22 січня обговорять розвиток подій в Сирії. Про це повідомив глава МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан на своїй сторінці в Twitter.

"РБ ООН збереться в понеділок на консультації щодо ситуації в Сирії. Франція, серед іншого, підкреслить важливість забезпечити доступ (сирійців, – ред.) до гуманітарної допомоги", – зазначив він.

Раніше повідомлялося, що турецька армія розпочала операцію "Оливкова гілка" проти курдських воєнізованих формувань в районі сирійського міста Афрін.

Уоеннослужащие РФ почали відводити сили з району міста Афрін, на півночі Сирії, де ЗС Туреччини планували провести операцію проти курдських воєнізованих формувань.

Також ми писали про те, що Франція зажадала припинити наступ турецької армії на курдські "Загони народної самооборони" в районі Афрін на півночі Сирії запропонувала скликати Раду .безпеки ООН.

Президент Сирії Башар Асад засудив наступ турецької армії на курдів в північному сирійському регіоні Афрін, назвавши військову операцію Туреччини підтримкою тероризму.Категория: В мире

Радбез ООН обговорить ситуацію в Сирії 22 січня


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.