Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Що буде після отримання Javelin: у Раді назвали наступний крок по Донбасу


Опубликованно 02.02.2018 04:06

Що буде після отримання Javelin: у Раді назвали наступний крок по Донбасу

Після отримання Україною ПТРК Javelin від США, наступним кроком по врегулюванню ситуації стане введення миротворців ООН на Донбас. Про це в ефірі телеканалу "Прямий" розповів народний депутат від БПП Іван Винник.

За його словами, місія ООН примусить Росію до світу.

"Три роки фактично пройшли шлях від того, що наші західні партнери не бачили участі Російської Федерації у війні на Донбасі, до введення широкого кола санкцій, і власне ми почали рухатися далі. Військова допомога летальним зброєю зараз буде надана Україні. Наступний крок, напевно, миротворчий контингент, який де-факто буде виконувати функцію примусу до миру. Примушувати до миру будуть Російську Федерацію, яка здійснює збройну агресію проти України, шляхом введення своїх регулярних підрозділів на нашу територію", – сказав Вінник.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко пояснив, коли чекати миротворців на Донбасі. Він розраховує, що резолюція про введення миротворців буде прийнято в цьому році.

Як повідомлялося, Волкер розповів про вимогах США на зустрічі з Сурковим по врегулюванню ситуації в Україні. Так, спецпредставник США по Україні на переговорах з помічником президента РФ наполягав на відсутності росіян серед миротворців, а також на доступ членів місії на українсько-російському кордоні.Категория: В мире

Що буде після отримання Javelin: у Раді назвали наступний крок по Донбасу


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.