Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Клімкін порівняв Росію з крокодилом ненажерливим


Опубликованно 02.02.2018 03:56

Клімкін порівняв Росію з крокодилом ненажерливим

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін застеріг Європу від спроб "умиротворення" Росії. Він порівняв політику "умиротворення" з намаганням нагодувати крокодила в надії бути останнім, кого він з'їсть".

Про це Він написав у колонці, опублікованій у п'ятницю, 22 грудня, для сайту Zeit Online, передає DW.com.

Говорячи про поведінку Росії, зокрема, щодо Ради Європи, Клімкін порівняв її з поведінкою шкільного задираки. А пропозиції європейських політиків, що "настав час повернути Росію з її ізоляції", на думку Клімкіна, нагадують поведінку жертв задираки – вони віддають йому свої цукерки, однак це його лише заохочує продовжувати свою поведінку.

"Як з будь-яким типовим задиракою з Росією можна говорити тільки з позиції сили, оскільки вона не розуміє іншої мови. Її слова і обіцянки є беззмістовними, оскільки це країна, яка зробила систематичну брехню частиною своєї урядової політики з метою досягнення своїх цілей і замішання своїх ворогів. Ми повинні пам'ятати, що ці вороги – ми", – пише Він у своїй колонці.

Український міністр закликає Раду Європи бути стійкою у дотриманні власних принципів, інакше вона ризикує їх дискредитувати. Повернення Росії до Ради Європи може заохотити інші країни вести себе так, як Росія.

Раніше повідомлялося, що делегати ПАРЄ від 20 країн підписали декларацію із закликом проти спроб повернути делегацію Росії в Асамблею без виконання Москвою резолюцій ПАРЄ.

Нагадаємо, голова Ради Федерації Валентина Матвієнко прояснила позицію Москви, заявивши, що Росія не планує виходити зі складу Ради Європи. При цьому російські парламентарії не будуть подавати заявку на повернення до складу ПАРЄ, поки для цього не створені умови", зазначила вона.

Матвієнко не змогла назвати терміни вирішення конфлікту між Росією і ПАРЄ, але сказала, що цей процес йде в правильному ключі і напрямку".Категория: В мире

Клімкін порівняв Росію з крокодилом ненажерливим


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.