Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Бойовики ИГИЛ перейшли на нову тактику


Опубликованно 02.02.2018 03:56

Бойовики ИГИЛ перейшли на нову тактику

Бойовики "Ісламської держави", які діють в Іраку, масово перейшли на партизанську тактику.

Про це повідомляє Telegram-канал Directorate 4, який пише про діяльність терористів.

"Не ставлячи метою захоплення територій, вони здійснюють напади на трасах і в селах у центральній та східній частинах Іраку", — йдеться в повідомленні.

В якості прикладу журналісти привели напад бойовиків на колону іракських силовиків в провінції Кіркук: тоді терористи влаштували засідку на дорозі і раптово атакували кортеж. В результаті нападу було убито декілька високопоставлених військових і чиновників, а також більше 20 співробітників поліції і армії.

Раніше стало відомо, що 29 грудня ісламісти захопили ряд населених пунктів в районі міста Кіркук і Хавиджа, а також продовжують атакувати позиції загонів курдської самооборони південь від Кіркука і Туз-Хурмату.

Нагадаємо, що напередодні бойовики ИГИЛ взяли на себе відповідальність за вибух у супермаркеті Санкт-Петербурга, в результаті якого були поранені 18 осіб.

Перед цим у Туреччині заарештували 75 осіб, яких підозрюють у зв'язках з терористами ИГИЛ.Категория: В мире

Бойовики ИГИЛ перейшли на нову тактику


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.