Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Президент ПАРЄ Кириакидес зробила заяву по Росії: Між нами залишається прірву


Опубликованно 01.02.2018 02:16

Президент ПАРЄ Кириакидес зробила заяву по Росії: Між нами залишається прірву

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Стелла Кириакидес зазначає, що між Асамблеєю і Російською Федерацією "залишається провалля" по ряду політичних питань.

Як повідомляється на сайті ПАРЄ, 14 січня в Парижі за підсумками зустрічі з членами делегації російського парламенту Кириакидес помітила, що обговорення було "відкритим і чесним, і з цієї причини є кроком у правильному напрямку".

"Це була перша зустріч з російськими парламентаріями з березня 2017 року, і хоча між нами залишається прірву з істотних політичних питань, ми можемо погодитися про необхідність продовжувати поступове просування дискусії, і зокрема в контексті резолюції 2186 (2017) Парламентської асамблеї про призов до саміту Ради Європи знову підтвердити європейську єдність і захистити й сприяти демократичної безпеки в Європі", – сказала вона.

"Для цього значущого питання вкрай важливо, щоб ми долучали парламентаріїв з усіх країн – членів Ради Європи", – зазначила Кириакидес.

Раніше повідомлялося, що делегати ПАРЄ від 20 країн підписали декларацію із закликом проти спроб повернути делегацію Росії в Асамблею без виконання Москвою резолюцій ПАРЄ.

Нагадаємо, голова Ради Федерації Валентина Матвієнко прояснила позицію Москви, заявивши, що Росія не планує виходити зі складу Ради Європи. При цьому російські парламентарії не будуть подавати заявку на повернення до складу ПАРЄ, поки для цього не створені умови", зазначила вона.

Матвієнко не змогла назвати терміни вирішення конфлікту між Росією і ПАРЄ, але сказала, що цей процес йде в правильному ключі і напрямку".Категория: В мире

Президент ПАРЄ Кириакидес зробила заяву по Росії: Між нами залишається прірву


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.