Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У Росії назвали головна умова для виводу військ з Донбасу


Опубликованно 07.12.2017 13:10

У Росії назвали головна умова для виводу військ з Донбасу

Надання Україні американського озброєння є головним рішенням проблеми звільнення Донбасу – це змусить Росію вивести свої війська з української території.

Таку думку висловив в інтерв'ю "Апострофу" російський опозиціонер Костянтин Боровий.

За його словами, рішення проблеми лежить в озброєнні України, щоб вона змогла себе захистити.

"Я думаю, що єдиний спосіб вирішення проблем України – це поставити їй повноцінне озброєння і дозволити Україні, проти якої йде не просто агресія і окупація територій, а повноцінна війна, відстояти свої території, захистити своїх громадян військовим шляхом. Великі поставки озброєння Україні – це єдине рішення проблем. Свого часу проблему нацистської Німеччини вдалося вирішити саме так – великими поставками американської зброї в Великобританію, Радянський Союз. А в даному випадку потрібно швидко і ефективно допомогти Україні у військовому конфлікті, щоб відстояти свою землю. Не захопити територію Росії – це Україні не треба", – розповів Боровий.

Він не вірить, що надання зброї США Україні призведе до загострення ситуації.

"У мене відчуття, що це єдиний спосіб, який приведе до припинення конфлікту. Навіть заява про те, що така програма почалася, можливо, призведе до того, що російські війська будуть виведені з території України. Якщо Україна продемонструє здатність звільнити свою територію від російських військ на сході, то для Росії це буде означати необхідність швидкого початку переговорів, поки ця проблема не буде вирішена Україною силовим шляхом", – підкреслив російський експерт.

Боровий додав, що при такому розкладі Кремль піде на компенсацію, і на повернення власності.

"Вони все повернуть, лише б залишилася можливість бути присутнім у Севастополі. Або повне виведення військ, у тому числі і з Севастополя, і подальша ізоляція Росії", – сказав він.

Раніше президент України Петро Порошенко, кажучи про звільнення Донбасу, заявив, що Київ не буде діяти, як Росія в Чечні.Категория: В мире

У Росії назвали головна умова для виводу військ з Донбасу


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.