Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

"Антонов" буде співпрацювати з Росією: в компанії пояснили ситуацію


Опубликованно 07.12.2017 13:10

Компанія "Антонов" зобов'язана виконати свої зобов'язання перед російською авіакомпанією "Волга?Дніпро" з обслуговування літака Ан-124-100 "Руслан". Про це йдеться у відповіді компанії на повідомлення в ЗМІ про нібито відновлення співпраці з Росією.

У компанії відзначають, що невиконання "Антоновим" і Україною обов'язків, зумовлених низкою міжнародних правил та вітчизняним законодавством, призведуть до застосування міжнародних санкцій. В якості міри покарання може бути накладено заборону на міжнародні польоти літаків марки "Ан".

"Невиконання своїх прямих обов'язків підтримувати цивільні літаки марки "Ан" призведе до втрат ліцензій розробника, дозволів на авіаперевезення і втрат ринків", – заявили на підприємстві.

Крім того, для відомств цивільної авіації "Антонов" зобов'язаний залишатися на контакті при вирішенні проблем, які можуть вимагати розробки коригувальних заходів. Також компанія має постійно оцінювати стан своїх літаків протягом всього терміну їх експлуатації.

"Саме з метою дотримання своїх зобов'язань, за міжвідомчому погодженням з уповноваженими міністерствами і відомствами України, відповідно до листа?роз'яснення Держекспортконтролю України, на договірній основі спеціалісти ДП "Антонов" виконають роботи з оцінки технічного стану літака Ан?124?100 "Руслан" авіакомпанії "Волга?Дніпро", яка не входить у перелік компаній, до яких згідно з рішенням РНБО України застосовуються санкції. Таким чином, компанія діє у відповідності з чинним законодавством України та міжнародними авіаційними правилами", – йдеться в заяві.

Відзначимо, що в 2014 році в Росії заявили, що готові випускати літаки Ан-124 "Руслан" самостійно, без участі України. Кремль поставив таке завдання перед авіавиробниками.

У 2016 році в ДП "Антонов" офіційно заявили, що не передавали і передають свої права і обов'язки, визначені міжнародними авіаційними стандартами, і продовжує виконувати всі обов'язки розробника цивільного літака Ан-124-100 "Руслан".

Але ось в Міністерстві промисловості і торгівлі Росії повідомили, що український авиагигант нібито перестав обслуговування літаків Ан-124-100 "Руслан".Категория: В мире

"Антонов" буде співпрацювати з Росією: в компанії пояснили ситуацію


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.