Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Himid в історичному премії Тернера вигравати


Опубликованно 07.12.2017 11:56

Himid в історичному премії Тернера вигравати

Lubaina Himid стала найстаршим переможцем премії Тернера, і першою чорношкірою жінкою, щоб забрати мистецької премії.

На 63-річного Занзібарі народився, Престон-художниця виграла ?25,000 приз за роботами з ліквідації расової політики та спадщини рабства.

Судді оцінили її "безкомпромісної вирішенні питань, в тому числі колоніальної історії і як расизм зберігається і сьогодні".

Вона була названа переможцем на церемонії у КАСКО, в даний час Великобританія Місто культури.

Девід Левін Хто Lubaina Himid?

Описані в лютому Дейлі Телеграф "недооцінений герой чорний Британське мистецтво", Himid зробила собі ім'я в 1980-х роках як один з лідерів британський чорний рух мистецтв - живопису і курирування виставок також випускати з уваги художників.

Але тепер вона отримала визнання, якого вона заслуговує. Її поділ на виставці премії Тернера в корпус містить роботу з 1980-х до сьогодні, в тому числі дерев'яні фігурки, глиняні і газет, які вона намалювала на.

Центральне місце в 1987 році Модний шлюб, заснований на шлюб Вільям Хогарт а-ля режимі, який має відтінок виріз символів, включаючи загравання Маргарет Тетчер і Рейгана.

Девід Левін

Є також порцелянові сервізи, знайшли в сміттєвих магазинів. Himid намалював образи чорношкірих рабів на деяких і аристократи, деякі з яких є блювання при звістці про скасування рабства на інших.

Вона також замальовано частини газетних сторінок, щоб показати, як вони використовували чорношкірих людей в дуже тонким способом, який може підірвати їх особистості".

Вона є професором сучасного мистецтва в університеті Центрального Ланкаширу і було зроблено МБЕ у 2010 році за заслуги в мистецтві жіночі чорні.

Девід Левін Що сказали судді

Премії Тернера групи заявили, що вони захоплювалися "її експансивний і життєрадісний підхід до живопису, який поєднує в собі сатиру і почуття театру".

Вони також заявили, що вони "визнали свою роль в якості впливового куратора і педагога, який продовжує терміново поговорити з даний момент". Премія Тернера є найрізноманітнішою на сьогоднішній день' Має премію Тернера мейнстрімом? Чорні художники Тернер зламати віковий бар'єр

Девід Левін З 'пустелі'

Сказав, Himid вона була "схвильована", щоб виграти, і подякувала список давніх прихильників в її мові.

Вона сказала: "мистецтво та істориків культури, хто дбав достатньо, щоб написати есе про мою роботу протягом десятиліть - спасибі, ти дав мені їжу в пустелі років".

Виступаючи на Бі-бі-сі після цього вона сказала, що деякі арт-істеблішменту тепер наздоганяв її.

"Я був обійдений увагою критики, в пресі, але я ніколи не був обділений увагою істориків мистецтва або куратори або інші артисти", - сказала вона.

Едмунд блок для сучасного мистецтва в Оксфорді Премію Тернера зростає

Після зміни в правилах, вперше з 1991 року, що художники у віці старше 50 років, мали право на приз, який раніше був ганебний для нагородження епатажних молодих британських художників.

А також Himid, 52-річний Бірмінгем художник Hurvin Андерсон зробив його на списку в цьому році.

Тейт Великобританія Режисер Алекс Фаркарсон, який був головою журі цього року, каже, було бажання відсвяткувати художників, які раніше були обділені увагою мейнстрім.

І там був дуже міжнародним відчувати себе в шорт-лист, в який також увійшли Штутгарт-народився Андреа Бюттнер і режисером Розалінд Нашашиби, який народився у Кройдоні в палестино-ірландських батьків.

Свої роботи на виставці в арт-галерея ferens в корпусі до 7 січня.Категория: Культура

Himid в історичному премії Тернера вигравати


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.