Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Реджі Єйтс "прости" для єврейських пляма


Опубликованно 07.12.2017 07:02

Реджі Єйтс

Бі-бі-сі зірка Реджі Єйтс вибачився за використання слова "товстий єврей" в останньому своєму подкасті.

В інтерв'ю він сказав: "те, що робить це добре це нове покоління (музика) художників, що вони не підписую до мажорів.

"Вони незалежні, вони не управляються якийсь випадковий товстий єврейський хлопець з Північно-Західного Лондона, вони управлялися своїми братами."

Йетс сказав у своїй заяві: "я дуже вибачався за це легковажне зауваження."

Він говорив діджей Чакі Лотіан в епізоді Halfcast подкаст, який нещодавно розділили на soundcloud.

Заява єйтса продовжив: "це не було моїм наміром образити або зміцнюють стереотипи, але я знаю, що це може бути витлумачений таким чином, і для цього мені теж дуже шкода.

"Що я насправді хотів сказати, як я пишаюся нове покоління художників вносить свій успіх самостійно, на власних умовах та не віддаючи контролю або їх права на великі лейбли."'Потворний стереотип'

Наступні зауваження, ді-джей і режисер був звинувачений деякими з антисемітизму.

У пості про кампанії проти антисемітизму (caa) сайт, заява на Єйтса читати коментар: "явно хтось, хто вважає за потрібне озвучувати такі думки і тільки вибачається, коли спійманий не повинні бути представлені на Бі-бі-сі в якості рольової моделі для молодих людей".

Сказав Гідеон здригнеться, голова ВГА, Телеграф, що Єйтса коментарі "нагадують потворний стереотип євреїв як ненадійний і корисливість".

Він додав, що Йетс повинен "відображати довго і наполегливо" про те, що він сказав.

Бі-бі-сі відмовилися від коментарів.

Дейв багаті співтовариства безпеки, благодійної організації, яка займається антисемітизму, сказав, що багато людей хотіли знайти коментарі Єйтса наступ.

"Навіть гірше, ніж в якому-небудь злочині, повідомлення Єйтс дає своєї аудиторії шляхом посилення Антисемітський стереотип", - сказав він.

Йейтс представив на радіо 1, був звичайний Топ з соз ведучий і співведучий на голос Великобританії. Він співав багато документальних фільмів Бі-бі-сі, включаючи геїв і під атакою про гомосексуалізм в Росії і Реджі Єйтс: расові хвилювання в США.Категория: Культура

Реджі Єйтс "прости" для єврейських пляма


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.