Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Кращі лінії в Емінема козир демонтаж


Опубликованно 13.10.2017 00:40

Кращі лінії в Емінема козир демонтаж

Емінем / Твіттер

Репер Емінем прицілився в президенти Дональд Трамп в Нагороди ставку у вівторок ввечері в хибному, чотирьох-з-половиною-хвилинний Фрістайл.

Зірка сказав, що він "прийшов топати" на президента, назвавши його "расистським 94-річний дідусь" і звинувативши його в неповазі до військових.

У відео, зірка крокує взад і вперед в покинутому Детройті парковка, спаринг з камерою, як він читає реп.

Капела трек відразу ж заслужив похвалу від хіп-хоп співтовариства. Емінем, Карді B і Кендрика Ламара на ставку премії Зірки естради цибулю Трамп інавгурації Емінем говорить, що він 'будемо жити' в Глазго

Снуп Догг виклав відео з вихваляють репер для приймати стійку; Шон Комбс, він же Пафф Дедді, написав у Твіттері, що Емінем "убив", а Джо Коул назвав зірка "реп Бог".

Кінець на Твіттері @JColeNC

Т-біль, здавалося, стурбовані тим, що Емінем, чиє справжнє ім'я-Маршалл Метерс, зробив собі мішень, виявляючи свій гнів.

Кінець на Твіттері @TPAIN

Це не перший раз, коли Емінем був мішенню містер Трамп: вірш в торішньої передвиборної промові попередив виборців, то кандидат був "феєричним".

Однак його останній трек, викликали бурю, примітний не тільки своєю творчою профанації, але і деталі його критику.

Трек названий на честь зловісного коментарі пана Трампа, зроблену минулого тижня, у той час як позує для фотографії з військових керівників, припускаючи, що їх зустріч була "затишшям перед бурею".

Ось п'ять найбільш вибухових ліній в реп Емінема.

1) "камікадзе, що, ймовірно, причиною ядерної катастрофи"

2) "він кричить, 'осушити болото', тому що він в сипучих пісках."

4) "він не любить своїх героїв війни у полон"

5) "Америка встати"

Пісня закінчується ультиматум. Емінем малює "на піску, лінія", каже головний козир прихильників вони вже не раді бачити своїх шанувальників.

"Будь-мій фанат, який підтримував його," він "плюється", "ти за чи проти.

"І якщо Ви не можете вирішити, хто вам більше подобається і ви розділити на який ви повинні стояти поруч/я зроблю це для вас з цим", - продовжує він, перш ніж доставити однієї пісні більше нецензурні слова.

Пісня укладає з текстами; "решти Америки встати/ми любимо наших військових, і ми любимо нашу країну, але ми ненавидимо козир."

Кінець на Твіттері @andylassner

Президент поки ніяк не відреагував.

Однак, багато фанатів взяли зловтіхою згадуючи той час пан Трамп схвалив Емінем в якості кандидата в президенти в макет політичний мітинг для MTV.Категория: Культура

Кращі лінії в Емінема козир демонтаж


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.