Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У Брюсселі скептично ставляться до ідеї Угорщини переглянути асоціацію з Україною


Опубликованно 13.10.2017 00:26

У Брюсселі скептично ставляться до ідеї Угорщини переглянути асоціацію з Україною

Слухання питання про претензії Угорщини до закону України про освіту в Європейському Союзі призначили на 16 жовтня. Про це повідомили "Радіо Свобода" дипломатичні джерела в ЄС.

За інформацією цих джерел, Угорщина звернулася з проханням винести питання про українському законі "Про освіту" на розгляд наступної зустрічі Ради міністрів закордонних справ і це питання буде включено в пункт "Інше" в порядку денному міністерської зустрічі, яка повинна відбутися в Люксембурзі.

Як стверджують джерела в Раді ЄС, запит офіційного Будапешта був прийнятий, але до ідеї перегляду Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у Брюсселі ставляться скептично і кажуть, що переглядати цей вже підписаний, ратифікований всіма державами ЄС, включно з Угорщиною, і чинний міжнародний договір практично неможливо.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сиярто відвідав Ужгород, де зустрівся з керівниками організацій закарпатських угорців і керівниками історичних церков для узгодження точок зору. Він виступив за перегляд Угоди про асоціацію України з Європейським союзом.

Зазначимо, що корінь проблеми криється в скандальному українському законі "Про освіту". 5 вересня Верховна Рада прийняла реформу освіти, основою якої є закон "Про освіту". 25 вересня Петро Порошенко підписав відповідний закон. 28 вересня документ набув чинності.

У свою чергу Угорщина різко розкритикувала новий мовний закон, який нібито порушує права угорської нацменшини в Україні.

28 вересня стало відомо, що Міністерство закордонних справ України направило закон "Про освіту" на експертизу в Венеціанську комісію.Категория: В мире

У Брюсселі скептично ставляться до ідеї Угорщини переглянути асоціацію з Україною


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.