Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Сьогодні ввечері президент Каталонії виступить із заявою


Опубликованно 12.10.2017 04:06

Сьогодні ввечері президент Каталонії виступить із заявою

Сьогодні президент Каталонії Карлес Пучдемон, головний прихильник незалежності, виступить перед парламентом. До його виступу залишилося всього кілька годин, однак навіть найбільш наближені прихильники не знають, чи оголосить він про незалежність автономії.

Силові структури закрили для відвідувань відвідувачів Барселонський парк Ciutadella, на території якого розташована будівля парламенту. Перед входом чергує поліція.

Лідер Каталонії має оголосити рішення щодо референдуму, який відбувся 1 жовтня 2017. Більшість учасників проголосували за незалежність. "За" проголосували 90,18%, "проти" – 7,83%, ще 1,98% нічого не написали на бланку голосування. При цьому явка на референдум склала 43% виборців.

У той же час Мер Барселони Пекла Колау висловилася проти ідеї оголосити про незалежність Каталонії від Іспанії. Вона звернулася до влади Каталонії з закликом відмовитися від ідеї оголошення 10 жовтня про незалежність.

Однак, ні іспанський уряд, ні Євросоюз не визнали результатів голосування. Єврокомісія і король Іспанії визнали цей референдум не легітимним.Категория: В мире

Сьогодні ввечері президент Каталонії виступить із заявою


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.