Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Влада Вінниці просять жителів міста не панікувати


Опубликованно 09.10.2017 09:39

Влада Вінниці просять жителів міста не панікувати

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності Вінницької міської ради повідомив, що ситуація в обласному центрі знаходиться під контролем влади.

Вінниця не потрапляє в зону ураження снарядів, які вибухають на території військової частини поблизу смт Калинівка, повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

ПП під Вінницею. Вибухи на військових складах в Калинівці

Увечері у вівторок, 26 вересня, на військовому складі військової частини в районі Калинівки Вінницької області сталася пожежа і почалися вибухи.

"Шановні жителі міста Вінниця! В місті Калинівка на складах боєприпасів виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Доводимо до вашого відома, що територія міста Вінниця у зону ураження наявних на зазначених складах боєприпасів не підпадає. Прохання зберігати спокій і займатися повсякденною діяльністю. Ситуація знаходиться під контролем обласної і міської влади", — йдеться в повідомленні.

Раніше в МВС повідомили, що в Калинівці, а також у прилеглих селах почалася евакуація населення.

Відзначимо, користувачі соцмереж, посилаючись на очевидців, стверджують, що осколки від боєприпасів, що вибухають на території військової частини, долітають до Вінниці.Категория: Общество

Влада Вінниці просять жителів міста не панікувати


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.