Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Проти реінтеграції Донбасу. Біля Ради мітингують націоналісти


Опубликованно 08.10.2017 00:52

Проти реінтеграції Донбасу. Біля Ради мітингують націоналісти

Повідомляється, що біля Верховної Ради на пікет зібралося близько 100 осіб з прапорами "Національного корпусу" (створений на базі нацбатальона "Азов") і "Свобода".

Близько 100 осіб з прапорами партій "Національний корпус" і "Свобода" зібралися біля Верховної Ради України, демонстранти не тримають ніяких плакатів з вимогами, повідомляє в четвер агентство УНІАН.

Закон про реінтеграції Донбасу. Як буде голосувати парламент?

"Біля Верховної ради зібралося близько 100 осіб з прапорами "Національного корпусу" (створений на базі нацбатальона "Азов") і "Свобода", — йдеться в повідомленні.

За даними агентства, один з учасників акції повідомив, що вони виступають проти прийняття законопроектів, що стосуються Донбасу.

Президент України Петро Порошенко в середу вніс на розгляд Верховної Ради законопроект про реінтеграції Донбасу. Згідно з даними сайту Ради, документ визначений президентом як невідкладний. Росія в законопроекті названа "агресором". Також президент вніс у парламент другий законопроект — "про створення необхідних умов для мирного врегулювання конфлікту в Донбасі", який передбачає продовження на рік особливого статусу регіону.

Згідно порядку роботи Ради на четвер, парламент має намір приступити до розгляду цих законопроектів. Доповідачем за законом про реінтеграції Донбасу вказаний секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов.Категория: Общество

Проти реінтеграції Донбасу. Біля Ради мітингують націоналісти


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.