Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Чисельність ЗСУ досягла законного максимуму


Опубликованно 08.10.2017 00:52

Чисельність ЗСУ досягла законного максимуму

За словами заступника начальника Генштабу ЗСУ Артура Артеменка, Збройні сили знаходяться на граничний ліміт чисельності, в подальшому кількість військових, яких закликають, будуть корелювати з кількістю звільнених з військової служби.

Чисельність Збройних сил України наблизилася до максимально передбаченої законом позначці в 250 тисяч осіб, повідомив на брифінгу у вівторок начальник головного управління персоналу — заступник начальника Генерального штабу ЗСУ Артур Артеменко.

"Прихований ворог" Міноборони. За що звільнили головного психіатра ЗСУ

"На сьогоднішній день, згідно із законом, гранична чисельність Збройних сил — 250 тис. Ця цифра обґрунтовано... Як в будь-якої армії, чим більше людей, тим краще, але ми не можемо порушувати закон, тому на сьогоднішній день Збройні сили знаходяться на граничний ліміт чисельності, який становить ту чисельність, яку я назвав", — сказав він.

За його словами, надалі кількість військових, яких закликають, будуть корелювати з кількістю звільнених з військової служби.

Раніше повідомлялося, що в Міноборони прийнято рішення про зміну моделі туфель для військових ВСУ.Категория: Общество

Чисельність ЗСУ досягла законного максимуму


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.