Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Оновлення популярного софту CCleaner заражене вірусом


Опубликованно 08.10.2017 00:52

Оновлення популярного софту CCleaner заражене вірусом

У Департаменті кіберполіції Нацполиции України повідомили, що зараження вірусом нової версії програми було виявлено в понеділок, 18 вересня, підрозділом Talos компанії Cisco.

Оновлення популярного софту CCleaner, випущене в період з 15 серпня по 12 вересня, виявилося заражене вірусом, повідомляє Департамент кіберполіції Національної поліції України.

Кібератаки. Українці страждають від власної дурості - експерт

Як зазначається, зараження вірусом нової версії програми було виявлено в понеділок, 18 вересня, підрозділом Talos компанії Cisco.

"Ця версія підписана, використовує дійсний цифровий сертифікат, який був випущений компанією-розробником Symantec Piriform Ltd. Тому користувачі під час завантаження оновлень були впевнені в надійності джерела", — йдеться в повідомленні.

У кіберполіції підкреслили, що поки немає остаточної інформації щодо того, чи атакували зловмисники компанію розробника зовні, або ж серед них був інсайдер. Також, варто зазначити, що виявлення цієї загрози антивірусними продуктами залишається дуже низьким.

Оновлення популярного софту CCleaner заражене вірусом

Згідно наявної інформації, Україну зазначена атака минула. У той же час зафіксовано близько сотні IP-адрес, які здійснюють підключення до сервера зловмисників.

Нагадаємо, в кінці серпня повідомлялося, що в Україні може початися нова атака інтернет-вірусу. Фахівці з кібербезпеки повідомляють про масові фішинг-розсилках, які можуть стати початком нової хвилі поширення інтернет-вірусу.Категория: Общество

Оновлення популярного софту CCleaner заражене вірусом


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.