Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Особовий склад палаючого під Вінницею арсеналу сховався в укриттях


Опубликованно 07.10.2017 01:39

Особовий склад палаючого під Вінницею арсеналу сховався в укриттях

За даними Генерального штабу Збройних сил України, з району НС "протягом ночі евакуйовано майже 22 000 цивільних осіб і близько 500 сімей військовослужбовців".

. На складах боєприпасів Збройних сил України поблизу смт Калинівка на Вінниччині продовжується проведення заходів з локалізації пожежі, виконується гасіння вогнищ займання і розвідка території арсеналу, повідомляє прес-служба генерального штабу ЗСУ.

Вогняне зарево над Вінницею. Пожежа і вибухи на арсеналі в Калинівці

Пожежа з подальшою детонацією боєприпасів на військовому складі поблизу смт Калинівка на Вінниччині сталося близько 22.00 у вівторок, 26 вересня. Жителів Калинівки та сусідніх сіл евакуювали. По тривозі були підняті працівники поліції Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей.

"Для локалізації пожежі від військової частини залучені пожежні танки та пожежні автомобілі. До місця події направлена додаткова спецтехніка. Також залучені пожежна техніка від ДСНС та пожежний потяг залізничної станції "Калинівка" від "Укрзалізниці". У готовності до застосування знаходяться два пожежних потяги на ст. "Вінниця", — йдеться в повідомленні.

Також в Генштабі уточнили, що військову частину, на території якої сталася НП, знеструмили.

"Особовий склад арсеналу знаходиться в укриттях. Протягом ночі евакуйовано майже 22 000 цивільних осіб і близько 500 сімей військовослужбовців", — додали в ГШ ЗСУ.

Як повідомлялося, Генштаб ЗСУ не виключає, що пожежа на території військової частини А1119 стався в результаті диверсії.Категория: Общество

Особовий склад палаючого під Вінницею арсеналу сховався в укриттях


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.