Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Поліція в Донецькій області на вихідні посилює патрулювання


Опубликованно 06.10.2017 02:26

Поліція в Донецькій області на вихідні посилює патрулювання

За інформацією прес-служба Нацполиции в Донецькій області, з метою посилення публічної безпеки та профілактики злочинів на патрулювання по всій області вийшли додаткові сили поліції.

Протягом найближчих вихідних громадський порядок в Донецькій області будуть забезпечувати понад тисячі поліцейських, повідомила прес-служба Головного управління Нацполиции в Донецькій області.

До свята готові: поліція Донецької області вийшла на патрулювання

"З метою посилення публічної безпеки та профілактики злочинів на патрулювання по всій області вийшли додаткові сили поліції... Основні завдання правоохоронців — не допустити порушень громадського порядку в місцях скупчення людей, своєчасно виявити незаконно зберігається зброя і боєприпаси, встановити і затримати осіб, причетних до тероризму, припинити наркозлочини", — йдеться в повідомленні.

Зокрема, на службу по охороні громадського порядку в Маріуполі заступили 300 співробітників Нацполиции і Нацгвардії.

Як йдеться у 18-му доповіді управління Верховного комісара ООН з прав людини щодо ситуації з правами людини в Україні, який оприлюднено на сайті організації 13 червня, число загиблих за час конфлікту в Донбасі перевищила 10 тисяч осіб, ще майже 24 тисячі були поранені.

Проблема врегулювання кризи обговорюється на переговорах у різних форматах, зокрема в "нормандському форматі" (Україна, Франція, ФРН, РФ). У Варшаві пропонували перенести переговори "женевський формат", тобто за участю США і Польщі як сусіднього з РФ і Україною держави. Однак домовленостей про припинення вогню вдалося домогтися лише в Мінську.

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов визнав, що військові дії на сході України за масштабами переросли формат АТО.Категория: Общество

Поліція в Донецькій області на вихідні посилює патрулювання


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.