Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Миротворці в Донбасі. ДНР і ЛНР підтримали російську концепцію - Гризлов


Опубликованно 01.10.2017 20:00

Миротворці в Донбасі. ДНР і ЛНР підтримали російську концепцію - Гризлов

За словами повпреда РФ в контактній групі, важливою умовою розгортання контингенту ООН на сході України "має стати продовження дії закону про особливий статус Донбасу" і внесення до нього поправок.

Повпред РФ в контактній групі Борис Гризлов заявив, що питання про можливе введення контингенту ООН для підтримки місії ОБСЄ в Донбасі розглядалося в ході зустрічі в Мінську, представники ДНР і ЛНР підтримали російську концепцію введення контингенту.

Корнійчук: Миротворці в Донбасі – сценарій РФ і США

"Сьогодні ми обговорювали питання можливого введення контингенту ООН, підтримує і забезпечує безпеку місії ОБСЄ на Донбасі. Російська делегація підтвердила свою позицію про те, щоб цей контингент перебував на лінії зіткнення. При цьому від лінії зіткнення повинні бути попередньо відведені сили сторін і важке озброєння", — сказав Гризлов по закінченні засідання.

Він зазначив, що важливою умовою розгортання контингенту ООН "має стати продовження дії закону про особливий статус Донбасу" і внесення до нього поправок, "передбачають дію цього закону на постійній основі і вступ цього закону в дію з "формули Штайнмайера".

"Представники Донецька і Луганська підтримали таку концепцію введення контингенту ООН", — заявив Гризлов.

Президент РФ Володимир Путін в минулий вівторок заявив, що підтримує ідею відправки миротворців в Україну. Однак, за його словами, мова може йти тільки про функції забезпечення безпеки працівників ОБСЄ, миротворці повинні перебувати на лінії розмежування і ні на яких інших територіях.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко назвала неприйнятним формат миротворчої місії в Донбасі, про який заявив Володимир Путін, зокрема, її розміщення, на думку нардепа, повинно бути на українсько-російському кордоні. При цьому МЗС України заявив, що Київ не сприймає присутність росіян у миротворчій місії для Донбасу і переговори з цього приводу з самопроголошеними ДНР і ЛНР.

У свою чергу глава ДНР Олександр Захарченко повідомив, що самопроголошена республіка готова обговорювати ідею введення миротворців в Донбас для забезпечення безпеки місії ОБСЄ, але без згоди республіки зміна формату врегулювання конфлікту в Донбасі неможливо.Категория: Общество

Миротворці в Донбасі. ДНР і ЛНР підтримали російську концепцію - Гризлов


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.