Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Поліція запевнила, що паспорт у Саакашвілі не забирала


Опубликованно 14.09.2017 05:00

Поліція запевнила, що паспорт у Саакашвілі не забирала

Поліція Львівської області запевнила, що паспорт у Саакашвілі не забирала: "Поліцією не вилучався паспорт особи, що заявляє про його вилучення".

. Поліція не вилучала у позбавленого українського громадянства колишнього президента Грузії, екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі паспорт, повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Прес-конференція Саакашвілі: про прорив, плани і вкраденому паспорті

"... озвучена заява про вилучення паспорта поліцейськими суперечить тим обставинам подій, які мали місце при незаконному переправленню осіб через державний кордон України в районі пункту пропуску "Шегині", — йдеться в повідомленні.

"Зокрема, вчора поліцейські здійснювали охорону публічної безпеки та громадського порядку під час масових заходів на пункті пропуску "Шегині". При цьому поліцією не вилучався паспорт особи, що заявляє про його вилучення", — йдеться в заяві.

Нагадаємо, позбавлений українського громадянства Саакашвілі в неділю ввечері за підтримки прихильників прорвався через кордони прикордонників та правоохоронців у пункті пропуску "Шегині" і потрапив на територію України з Польщі. Було порушено справу про незаконний перехід кордону.

Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що організатори незаконного перетину кордону будуть притягнуті до відповідальності, дій органів влади буде дана оцінка.Категория: Общество

Поліція запевнила, що паспорт у Саакашвілі не забирала


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.