Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Генерала, який назвав добровольців мародерами, відкликали з АТО - волонтер


Опубликованно 12.09.2017 23:39

Генерала, який назвав добровольців мародерами, відкликали з АТО - волонтер

Як повідомив волонтер Роман Доник, Петро Нікітенко відкликаний із зони проведення антитерористичної операції, після його скандальної заяви також призначено розслідування.

Генерал-майор Петро Нікітенко, який назвав добровольців мародерами, відкликали з зони проведення АТО, повідомив волонтер Роман Доник.

Обстріл Красногорівки спровокував мародерство - спецкор

Раніше Нікітенко назвав добровольців "злодіями і мародерами, які втекли з Іловайська".

"Генерал-майор Нікітенко за рішенням НГШ відкликаний з АТО. Призначено розслідування. Швидше за все, буде якесь кадрове рішення. Швидше за все, буде боляче", — йдеться в повідомленні Доник в Facebook.

Волонтер уточнив, що позиція начальника Генштабу Віктора Муженка полягає в тому, що генерали не мають ніякого права принижувати солдатів.

Нагадаємо, раніше віце-спікер парламенту Оксана Сыроид на засіданні парламентського комітету з Нацобороне заявила, що у Збройних сил України немає конституційних підстав виконувати завдання в зоні проведення АТО в Донбасі.Категория: Общество

Генерала, який назвав добровольців мародерами, відкликали з АТО - волонтер


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.