Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Віра Брежнєва стала ведучою на російському каналі СТС


Опубликованно 12.09.2017 23:26

Віра Брежнєва стала ведучою на російському каналі СТС

Популярна співачка Віра Брежнєва буде пробувати себе в новій іпостасі. Вона вже блищала в кіно, а тепер спробує себе у ролі телеведучої.

Нагадаємо, що днями Віра Брежнєва прийшла на показ мод з донькою і мамою, де всі обговорили її розкішний зовнішній вигляд. Тепер же новини стосуються професійних досягнень дружини Костянтина Меладзе.

Як стало відомо, співачка Віра Брежнєва стала ведучою нового музичного шоу "Успіх" на російському телеканалі СТС. У ньому вокалісти з Росії будуть боротися за право стати відомими без допомоги продюсерів. Про це повідомила прес-служба телеканалу.

У світі чимало успішних прикладів self-made знаменитості, які домоглися успіху своїми силами — Тейлор Свіфт, Ед Ширан, Oxxxymiron, Макс Корж. Всі вони, зруйнувавши закони шоу-бізнесу, показали, на що здатні і отримали любов мільйонів. Їх приклад підтверджує правила нового часу: тепер важливо лише те, наскільки ти талановитий, харизматичний, крут, в кінці кінців. Здорово, що канал СТС вирішив ризикнути і показати всій країні, що справжньому таланту продюсер не потрібен.

Прокоментувала новий проект Віра Брежнєва, згадавши, з чого і сама починала.

В той час вони проводили різні інтерактиви — наприклад, конкурс двійників учасниць групи. І ось виходять дівчата — світленька, руденька, темненька. Їм дають мікрофони і просять виконати "Попитку №5", і раптом блондинка відмовляється співати. Я в цей момент стояла перед сценою і швидко зреагувала: "Я заспіваю!" Щоб номер відбувся, мене запросили на сцену. З цього все і почалося — мене помітили.

Тепер Віра Брежнєва буде допомагати іншим стає артистами. Шанувальникам зірки дуже цікаво, як буде виходити ця роль у Віри Брежнєвої.

читати також Анджеліна Джолі повертається в кіно: "Я відчуваю сильне бажання зіграти кого-небудь"

Нагадаємо, що Надія Мейхер поділилася архівними ФОТО з Альбіною Джанабаєвою, Вірою Брежнєвою та Альоною Вінницькою.Категория: Развлечения

Віра Брежнєва стала ведучою на російському каналі СТС


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.