Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У Львові скасували презентації дитячої книги через погрози


Опубликованно 12.09.2017 22:13

У Львові скасували презентації дитячої книги через погрози

Як зазначається, ситуація погіршилася минулого тижня, коли на адресу начальника СБУ у Львівській області Олександра Ткачука, мера Львова Андрія Садового та голови Львівської ОДА Олега Синютки надійшов лист із загрозою.

Львівський Форум видавців через погрози представників праворадикальних організацій скасував презентацію книжки Лариси Денисенко "Майя і її мами", яка повинна була відбутися 15 вересня. Про це повідомили в прес-службі Форуму видавців.

Прорив Саакашвілі. Спецкор про роль прикордонників

"Деякі учасники Форуму видавців у Львові повідомляють нам про погрози на їх адресу в соцмережах, які стосуються їх творчості та громадській діяльності. Ситуація погіршилася минулого тижня, коли на адресу начальника СБУ у Львівській області Олександра Ткачука, мера Львова Андрія Садового та голови Львівської ОДА Олега Синютки і з копією на ГО "Форум видавців" надійшов лист від зареєстрованих в Україні неформальних громадських організацій з погрозами, які стосуються двох подій нашої програми — презентації книжки Лариси Денисенко "Майя і її мами" і подіумної дискусії з нагоди виходу книжки "Майя і її мами". Видавець і автор книги скасували презентацію книги з метою забезпечення безпеки дітей, але може нам хтось гарантувати, що провокації та бійки не будуть влаштовані на інший локації і з іншого приводу", — зазначила голова правління ГО "Форум видавців" Олександра Коваль.

У своєму відкритому листі Форум видавців звернувся із закликом до громадськості, ЗМІ, силових структур, органів влади усіх рівнів, Української греко-католицької церкви "забезпечити резонанс потенційних загроз і надати учасникам і відвідувачам Форуму гарантії безпеки, адже представники підписаних під згаданим листом громадських організацій за допомогою шантажу і погроз намагаються тиснути на нас і вводити цензуру".

Нагадаємо, екс-президент Грузії, колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі заявив, що його життя і свобода в Україні знаходяться під ударом, також є загрози існуванню самої країни.Категория: Общество

У Львові скасували презентації дитячої книги через погрози


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.