Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Audi Sport в Україні!


Опубликованно 11.09.2017 17:13

Audi Sport в Україні!

Офіційний імпортер автомобілів Audi, компанія «Порше Україна», представила новий бренд — Audi Sport. Це означає, що тепер у нас буде офіційно представлений весь модельний ряд моделей Audi RS, в тому числі і R8.

Вперше Audi AG відкрила лінійку Audi Sport в Австралії, так-так, не в близькою до своєї штаб-квартирі Австрії, а на «зеленому континенті». Можливо, саме віддаленість експерименту дозволила керівництву фірми тверезо оцінити ефект від виділення суперспортивных моделей Audi RS і R8 від свого основного модельного ряду. Так, багато відзначать, що моделі RS і раніше можна було придбати в офіційного дилера. Поки і менеджери компанії не можуть чітко пояснити, що зміниться з впровадженням програми Audi Sport. Фактично, головний ефект спочатку буде більш грамотною і цілеспрямованої маркетингової політики. Адже продавати, скажімо, Audi RS6 Avant вартістю понад сто тисяч євро, якщо базовий універсал вдвічі дешевше, завдання непросте.

З іншого боку, як зазначив присутній на презентації Генеральний директор «Порше Україна», Йозеф Граф, покупці лінійки RS відносяться до непростим клієнтам - це забезпечені фанати швидкості, які цілеспрямовано вибирають топові версії. Втім, якщо на основних європейських ринках де Audi офіційно присутня багато десятиліть, такі клієнти кристалізувалися, то в Україні їх ще треба вирахувати.

Чим офіційний імпортер і займався два місяці, розгортаючи караваном по країні з Audi RS Experience 2016. Мені пощастило взяти участь у першому заїзді, але і від фіналу на тому ж аеродромі в селищі Дівички я не відмовився. Кажуть, що перший стрибок з парашутом не такий страшний, як другий. Стверджувати не стану, стрибав тільки раз, зате на моделях Audi RS3, RS6 Avant і RS7 проїхав другий раз і зрозумів, що тут працює зворотний принцип. Чим більше ти керуєш ними - тим краще розумієш і відчуваєш. Компактний хетчбек Audi RS3 2.5 TFSI потужністю 367 к. с. мені ближче за форматом, ніж солідні RS6 Avant і RS7 з 605-сильним 4.0 V8. Та й різниця в розгоні до «сотні» між ними не кардинальна: всього 0,6 сек (4,3 і 3,7 с).

Тим не менше, кожен розгін з педаллю в підлогу чимось нагадує стрибок з парашутом. Щоб безпечно приземлитися потрібно не підгинати колінця, а дистанцію розраховувати з урахуванням гальмівної ефективності. До речі, за два місяці безперервних розгонів і гальмувань у тестових «ер-эсок» поміняли по три комплекти гальмівних колодок і дорогущих шин. Звичайно, якщо кататися більш пристойно, то їх вистачить на набагато більший термін, але чи вистачить у вас терпіння стримувати себе від спокуси в черговий раз вижити податливу педаль газу?Категория: Авто

Audi Sport в Україні!


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.