Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Вагітна третьою дитиною Кейт Міддлтон страждає нудотою, яка може бути СМЕРТЕЛЬНОЮ


Опубликованно 11.09.2017 04:39

Вагітна третьою дитиною Кейт Міддлтон страждає нудотою, яка може бути СМЕРТЕЛЬНОЮ

Кілька годин тому світу стала відома новина про те, що Кейт Міддлтон вагітна втретє. Правда, радісну звістку затьмарює інформація інсайдерів про те, що герцогиня Кембриджська страждає від рідкісного діагнозу Hyperemesis Gravidarum (HG).

Стало відомо, що діагноз Hyperemesis Gravidarum (HG), від якого страждає вагітна третьою дитиною Кейт Міддлтон, вражає лише 1 відсоток вагітностей і є дуже рідкісним.

Основна складність даного діагнозу, який виявили у вагітної Кейт Міддлтон, полягає в тому, що, будучи в положенні, дружина принца Вільяма постійно відчуває надмірну нудоту і блювоту. Фахівці також відзначають, що за рік з-за цієї хвороби більше 1000 жінок, не в силах терпіти даної стан, роблять аборти. Також зафіксовано чимало випадків летального результату у тих, хто перебував у становищі, маючи цей діагноз.

Правда, самопочуття Кейт Міддлтон рятує періодична госпіталізація, яка практикується при діагнозі Hyperemesis Gravidarum (HG) з 1950-х років, коли для вагітних розробили спеціальне внутрішньовенне вливання. Також відомо, що деякі симптоми хвороби можуть покращитися у вагітних приблизно через 20 тижнів.

Найсвіжіші новини про зірок читай в нашому спеціальному розділі "Новини шоу-бізнесу".Категория: Развлечения

Вагітна третьою дитиною Кейт Міддлтон страждає нудотою, яка може бути СМЕРТЕЛЬНОЮ


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.