Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Стало відомо, чому Олександр Скічко одружився не в Україні (подробиці весілля Скічко та Юрушевої)


Опубликованно 11.09.2017 04:39

Стало відомо, чому Олександр Скічко одружився не в Україні (подробиці весілля Скічко та Юрушевої)

Нагадаємо, що днями відбулася весілля популярного українського телеведучого Олександра Скічка з Єлизаветою Юрушевої, подробиці якої так цікаві українському глядачеві. І ось стало відомо, чому пара зіграла весілля не в Україні.

Нагадаємо, що днями у Грузії відбулася урочиста церемонія одруження ведучого Олександра Скічка і Лізи Юрушевої. Очевидно, що з-за цього події, Олександр Скічко покинув "Танці з зірками", але ж особисте щастя важливіше, ніж робота.

Як стало відомо з публікації VIVA, новоспечена дружина телеведучого Ліза тепер буде носити подвійне прізвище Скічко-Юрушева. В ході церемонії пара поклялася в любові при свідках. Правда, за словами Олександра Скічка, він не встиг завчасно підготувати клятву, тому говорив експромтом, але від усього серця:

Я планував написати клятву заздалегідь, але на це просто не вистачило часу. Тому вона (клятва) була імпровізацією. Дуже хвилювався!.

Багатьом цікаво, чому Скічко та Юрушева вибрали Грузію для церемонії. Як стало відомо, пара вирішила одружитися в Грузії ще у березні, коли разом подорожували. Церемонія відбулася серед гір в регіоні Гудаурі.

Ми колись були у друзів на грузинській весіллі. Нам дуже сподобалося. Ця країна справжня і дуже колоритна. Західна Європа прилизана, а тут до тебе прямо під час обіду в придорожньому кафе може підійти коза чи корова. Щось в цьому є. Остаточне рішення ми з Лізою взяли, коли подорожували по Грузії в березні. Ми просто закохалися в грузинські гори і вже інших варіантів для проведення весілля не розглядали.

Що стосується гостей, то пара запросила лише найближчих родичів і друзів. Були там і зіркові гості режисер Алан Бадоєв, співаки Діма Монатік і Макс Барських, а також колеги Сашка на "Євробачення-2017" Володимир Остапчук та Тимур Мірошниченко.

На святі присутні тільки наші з Лізою найближчі друзі і родичі. Для нас це було дуже важливо, щоб були присутні тільки найдорожчі люди. Гостей, як для класичної української весілля, не багато – близько 45 осіб.

Шанувальники пари з нетерпінням чекають фото з весілля і медового місяця. А ми нагадаємо, що зараз у всіх на вустах новину про четвертої вагітності Гвен Стевани.Категория: Развлечения

Стало відомо, чому Олександр Скічко одружився не в Україні (подробиці весілля Скічко та Юрушевої)


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.