Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У Тернополі жителям відключили гарячу воду через мільйонних боргів


Опубликованно 09.09.2017 16:39

У Тернополі жителям відключили гарячу воду через мільйонних боргів

Як стало відомо, відключення води почалося з 4 вересня. Жителі міста заборгували тепловикам 34 млн грн, що призвело до неможливості "Тернопільміськтеплокомуненерго" розраховуватися з "Нафтогазом" за спожитий газ.

Комунальне підприємство "Тернопільміськтеплокомуненерго" відключило подачу гарячої води для мешканців Тернополя з-за їх заборгованості перед підприємством, повідомила прес-служба Тернопільської міськради.

Україна і Донбас: одна країна і такі різні тарифи

"Тернопіль – один з небагатьох міст, який подавав гарячу воду населенню протягом травня-липня. Також за велику заборгованість підприємство не мало встановленого ліміту газу від НАК "Нафтогазу України" в серпні і вересні. У разі ж, якщо підприємство буде брати газ із систем без ліміту, то його ціна буде вдвічі більше. "Тернопільміськтеплокомуненерго" працює над вирішенням питання з отриманням ліміту на газ та одночасно просить населення розрахуватися за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання, щоб якомога швидше включити гаряче водопостачання в оселях тернополян", – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що відключення почалося з 4 вересня. Жителі міста заборгували тепловикам 34 млн грн, що призвело до неможливості "Тернопільміськтеплокомуненерго" розраховуватися з "Нафтогазом" за спожитий газ.

Як повідомлялося раніше, рекордний борг за комунальні послуги в Києві має мати-героїня Любов Голак, яка проживає на околиці столиці.Категория: Общество

У Тернополі жителям відключили гарячу воду через мільйонних боргів


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.