Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Бунт автомобілістів. Власники еврономеров пригрозили безстроковою акцією


Опубликованно 09.09.2017 11:26

Бунт автомобілістів. Власники еврономеров пригрозили безстроковою акцією

У разі бездіяльності уряду активісти, які блокують рух в центрі Києва, мають намір залучати до акцій протесту різноманітні громадські організації.

Власники автомобілів з номерами європейських країн, що заблокували дорожній рух в урядовому кварталі в Києві, обіцяють безстрокову акцію протесту у разі бездіяльності уряду, заявив керівник організації "Авто Євро Сила" Олег Ярошевич.

У середу в центрі Києва проходить акція громадського руху "Авто Євро Сила" за спрощення розмитнення авто з іноземними номерами. Раніше в кінці січня автомобілісти вже проводили акцію в Києві. Її учасники вимагали ухвалення закону, згідно з яким за ввезення в Україну автомобілів з іноземною реєстрацією можна було б платити одну ціну раз в рік, не проводячи процедуру їх розмитнення.

"Якщо ми почуємо негативний відповідь — ми залишаємося тут на невизначений термін і тиснемо. Тому що всі люди, які сюди приїхали, відпросилися з роботи і хочуть отримати результат. Таким результатом зараз буде підписання меморандуму з Кабміном про процесі розробки механізму врегулювання ситуації", — цитує Ярошевича агентство УНІАН.

"За доступну розмитнення": акція протесту власників авто в Києві

За його словами, у разі бездіяльності уряду активісти будуть залучати до акцій протесту різноманітні громадські організації.

"Ми розблокуємо урядовий квартал, якщо уряд відреагує на наші вимоги, а в іншому випадку я буду запрошувати усі громадські організації приєднатися до безстрокової акції, і як вона закінчиться — тільки сам Бог знає", — сказав Ярошевич.

Він заявив, що власники автомобілів з іноземною реєстрацією вимагають від уряду знизити ціну розмитнення автомобіля і "не застосовувати тиск на власників транспортних засобів на єврономерах".

"Ми вимагаємо розробити законопроект урядом, гарантії від президента, як гаранта Конституції, а також гарантії незастосування тиску на власників транспортних засобів на єврономерах. У законопроекті має бути або єдиний збір для розмитнення авто, або потрібно залишити тільки ПДВ і мито. Тому що якщо брати соціально-політичний стан країни, то необхідно наповнювати бюджет", — сказав Ярошевич.

Акція протесту власників автомобілів з еврорегистрацией в Києві

За даними Фіскальної служби України, більш 63,9 тисячі транспортних засобів комерційного і особистого користування з іноземною реєстрацією, ввезених протягом 2015 — 2017 років у режимі транзиту, тимчасового ввезення, знаходяться в Україні з порушенням терміну.Категория: Общество

Бунт автомобілістів. Власники еврономеров пригрозили безстроковою акцією


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.