Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

17 років після "ВІА Гри": Надія Мейхер поділилася архівними ФОТО з Альбіною Джанабаєвою, Вірою Брежнєвою та Альоною Вінницькою


Опубликованно 09.09.2017 03:39

17 років після

Екс-солістка дівочого колективу "ВІА Гра", неперевершена Надія Мейхер, почала ностальгії за минулими часами на своїй сторінці в соцмережі.

У це складно повірити, але з тих пір, як відомий продюсер Дмитро Костюк разом з композитором Костянтином Меладзе подарували шоу-бізнесу дівочу групу "ВІА Гра", кожна з учасниць якої за лічені дні перебування в колективі ставала справжньою зіркою.

Не стала винятком і співачка Надія Мейхер, яка пробула в групі 11 років, не рахуючи декретну відпустку.

На своїй сторінці в Instagram знаменита брюнетка привітала колег з ювілеєм, опублікувавши архівні фото з початку існування колективу "ВІА Гра", на яких можна побачити Віру Брежнєву, Альбіну Джанабаєву, Єву Бушміну, Альону Вінницьку.

"Кращі!", "Найкращий склад", "З роками лише покращали, але зберегли молодість!", "Я пам'ятаю всі ці фотосесії, ви секс-символи епохи", — пишуть під фото шанувальники Надії Мейхер.

Зараз також активно обговорюють новину про те, що 5-річний син Анфіси Чехової освоює азартні ігри.Категория: Развлечения

17 років після "ВІА Гри": Надія Мейхер поділилася архівними ФОТО з Альбіною Джанабаєвою, Вірою Брежнєвою та Альоною Вінницькою


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.