Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

5-річний син Анфіси Чехової захопився азартними іграми


Опубликованно 09.09.2017 03:39

5-річний син Анфіси Чехової захопився азартними іграми

Помітно підріс спадкоємець телезірки вчиться грати в карти на роздягання під час відпочинку в Грузії.

Телезірка Анфіса Чехова, яка нещодавно розкрила секрети обробки фото в Instagram, продовжує активно вести свій мікроблог. Нерідко головною моделлю для об'єктива телефону знаменитості стає 5-річний син Соломон.

Зараз хлопчик відпочиває разом зі своїм зоряним батьком Гурамом Баблішвілі в Грузії, де, як розповіла Анфіса Чехова, відкриває для себе світ азартних ігор.

А в Соломона, у далекій спекотній Кахетії, день знань теж не проходить дарма. Дізнався, що ігри бувають ще й карткові. Грає з татом на роздягання.

Прочитавши цей пост, шанувальники Анфіси Чехової зітхнули з полегшенням, адже вже кілька місяців поспіль ЗМІ то і справа розводять телеведучу і її чоловіка Гурама Баблішвілі, кожен раз публікуючи нові деталі, пов'язані з розладами в їх відносинах.  

Публікація від Anfisa Chekhova (@achekhova) 10 Лип 2017 о 7:42 PDT

Тим часом, у Мережі розкритикували новий "космічний" образ Ані Лорак, назвавши його смаку.Категория: Развлечения

5-річний син Анфіси Чехової захопився азартними іграми


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.