Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Дієта Маргарити Корольової: ефективна і безпечна монодієта


Опубликованно 09.09.2017 00:13

Дієта Маргарити Корольової: ефективна і безпечна монодієта

Спеціальна система живлення дієтолога Маргарити Корольової зобов'язана своєю популярністю численних зірок пострадянського простору. І схвальні відгуки багатих і знаменитих, які зверталися за допомогою до цього фахівця зробили свою справу.

Сама система харчування або дієта Маргарити Корольової є досить строгою дієтою, розрахованого на 9 днів. Її головною перевагою є низька вартість і доступність продуктів (тобі не потрібно шукати особливий вид помело по всьому місту, який стоїть, як два тональні крему). І, найголовніше, дієта Маргарити Корольової передбачає індивідуальний підхід.

Відразу варто зауважити, що така система живлення не підходить вагітним і годуючим жінкам, людям, схильним до анемії і неповнолітнім. Також варто порадитися зі своїм лікуючим лікарем перед тим, як вступити на доріжку ефективної дієти.

Дієта Маргарити Корольової складається з трьох блоків монодієт, триває 9 днів і передбачає результат до десяти втрачених кг. Повторювати дієту варто не частіше одного разу за півроку.

Дієта Маргарити Корольової можна вважати переосмисленої, доведеної до розуму монодієтою. Вона складається з трьох етапів, де чільним є один певний продукт. Це і робить дієту не тільки більш корисною та безпечною, але і доступною — все ж різноманітність раціону присутній.

Дієта підходить тим, у кого вже нормалізована система живлення і організм, звиклий до різноманітних дієт. План харчування по дієті Маргарити Корольової

Важливо зауважити, що дієта складається з трьох головних продуктів. Це рис, курка і овочі. Такий вибір меню має наукове пояснення. Рис і курка — джерело вуглеводів та білків, які необхідні для повноцінної роботи організму, а в овочах міститься клітковина, яка допомагає очистити організм від токсинів.

Так, 9-ти денне меню Маргарити Корольової виглядає так.Рисові дні (3 дні)

Ми їмо золотистий або білий рис. Замочуємо його ввечері в холодній воді (250 грам рису), а вранці ретельно промиваємо. Заливаємо окропом у співвідношенні 1 до 2 і варимо 15 мнуть. Поділяємо наш рис на 6 порцій і їмо на протязі всього дня. Їсти можна до восьми годин вечора. Крім рису можна з'їсти три ложки меду (чайних!) і п'ємо до трьох літрів води без газу.

Курячі дні (3 дні)

Курячі дні становить один курча вагою до кілограма, якого приготували на пару. Бідного курчати ми ділимо на весь день і їмо чисте м'ясо без шкірки. Ділимо на 6 порцій і їмо весь день до восьмої вечора.

Овочеві дні (3 дні)

Останні 3 дні цього марафону ми їмо овочі. Меню складається з 500 грам парових овочів, готуємо без солі і точно також їмо 6 порцій до 8 вечора. П'ємо, як зазвичай, воду. На овочевих днями ще дозволяється зелений чай, щоб скрасити цю голодування.

 

 Категория: Здоровье

Дієта Маргарити Корольової: ефективна і безпечна монодієта


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.