Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Згадай дитинство і нарешті схудни: скакалка ефективніше, ніж біг


Опубликованно 09.09.2017 00:13

Згадай дитинство і нарешті схудни: скакалка ефективніше, ніж біг

Скакалка — спортивний атрибут, який знайомий нам зі шкільних уроків фізкультури. Якщо в школі ти ухилялася від занять зі скакалкою, то дуже даремно. І ми пропонуємо тобі надолужити згаяне роками і взятися за розум, озброївшись скакалкою.

Стрибки зі скакалкою дозволяють не тільки скинути вагу за короткий період, але і позитивно впливають на роботу організму і загальне самопочуття. У середньому, стрибки зі скакалкою спалюють до 900 калорій на годину (за умови активного тренування), допомагають зміцнити стегна, створюють прес. Але і це не всі переваги занять зі скакалкою.

Ми підготували для тебе кілька цікавих пунктів, які переконають тебе в тому, що займатися щоранку зі скакалкою — відмінна ідея. Схуднемо

Перший пункт, який варто відзначити, звичайно, швидку втрату ваги. Як ми вже знаємо, за годину активного заняття зі скакалкою, можна втратити до 900 калорій. Тому не важко здогадатися, що скинути ненависні 3-5 кіло ти зможеш практично за тиждень.

Серце

Скакалка —досить серйозна і ефективна кардіонавантаження, тому не важко здогадатися, що вона позитивно впливає на роботу серця. Регулярні тренування зі скакалкою будуть підтримувати тонус серцево-судинної системи. Особливо актуальні стрибки зі скакалкою тим, що дуже любить жирну їжу. Цікаво те, що10 хвилин скакалки дорівнює 40 хвилин бігу.

Зміцнюємо м'язи

Стрибки зі скакалкою дозволяють прокачати відразу кілька груп м'язів. Так, скакалка зміцнює ікри, прокачує стегна і зміцнює прес. А якщо займатися зі скакалкою більш активно, то можна прокачати руки також, як при подтягиваниях. Ефективніше, ніж Бади

Регулярні вправи зі скакалкою допоможуть так прокачати свій організм, що вбережуть від інфаркту та інших неприємних, але раптових захворювань. Так, скакалка працює краще ніж біодобавки, дозволяючи твоєму тілу самостійно виробити потрібні мікроелементи.

 Прискорюємо метаболізм

Регулярне кардіо у вигляді скакалки відмінно працює з обміном речовин. Твої обмінні процеси в організмі прискорюються, а калорії продовжують губитися і через деякий час після тренування. Тому, якщо у тебе повільний метаболізм, то зверни увагу на скакалку.

 

Відео

Також дивись цікаві відео, які навчать тебе стрибати зі скакалкою, якщо ти ще не освоїла цей навик, але вже надихнулася займатися.Категория: Здоровье

Згадай дитинство і нарешті схудни: скакалка ефективніше, ніж біг


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.