Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Все, що ми повинні знати про виноград: чим корисний і кому протипоказаний


Опубликованно 09.09.2017 00:13

Все, що ми повинні знати про виноград: чим корисний і кому протипоказаний

Виноград — біблійний фрукт, який з'являвся в релігійних текстах частіше інших. І зовсім отримував сакральне значення, яке залишається в наших умах і донині. Чим же так корисний виноград?

Виноград такий же смачний, як і диня, корисний, як смородина і привабливий, як помело. Ми також розповідали про користь кавуна і його чарівні властивості

А тепер пропонуємо розібратися чим же так корисний і привабливий (крім смаку і зовнішнього вигляду, звичайно) виноград.Чим корисний виноград?

Виноград — клондайк корисних вітамінів і мінералів. В її складі можна знайти вітамін С, вітаміни А, РР, Н, вітаміни групи В, а також вітамін К.

Також у винограді можна знайти натрій, кальцій, залізо, фосфор, бор, фтор, нікель, марганець, цинк і безліч інших корисних металів, мінералів і інших прекрасних речовин. Крім цього, виноград містить таку речовину, як фітостерини, яке має протиракову дію. Ще тут є антиоксидантну властивість і органічні кислоти, корисні харчові волокна, а також флавоноїди і моносахариди.

Якщо говорити нудним мовою цифр, то у винограді можна знайти близько двохсот корисних речовин.

Корисні навіть кісточки від винограду, в яких знаходяться корисні дубильні речовини, фітостерини, ефірну олію.

Так, виноград допомагає зміцнити імунітет і серцевий м'яз, допомагає розширити судини і допомагає боротися з болем під час мігрені. Виноград також знижує холестерин в крові і має проносний ефект.

Калорійність винограду

Виноград не дієтичний фрукт, тому налягати на нього не варто. Калорійність винограду становить від 45 до 63 ккал на 100 грам(все залежить від сміття винограду). Звичайно, калорій в цьому фрукті не так вже багато, але вся справа в іншому – у винограду високий так називаємо глікемічний індекс, який підвищує апетит і змушує нас є більше.

Чим шкідливий виноград?

Як ми знаємо, все корисне одночасно може бути і шкідливим. Головний недолік винограду в тому, що він містить дуже велику кількість цукру. Виноград небажаний при таких захворюваннях, як ожиріння, цукровий діабет, виразка, карієс. Також не варто їсти виноград в тому випадку, коли приймаєте препарати для розрідження крові.Категория: Здоровье

Все, що ми повинні знати про виноград: чим корисний і кому протипоказаний


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.