Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Говоримо гольф – маємо на увазі Ducati


Опубликованно 08.09.2017 16:52

Говоримо гольф – маємо на увазі Ducati

Поступово стає доброю традицією влаштовувати ознайомчі тести новітніх Ducati під час турніру Mercedes Golf Trophy. У цьому році таких моделей було представлено три: Monster 797, Multistrada 950 і Scrambler Caf? Racer.

Перша — фактично дауншифтинговая в ціновому плані версія 1,2-літрового «монстра». Завдяки 800-кубовому мотору і спрощень в підвісці вона значно схудла і в прямому (182 кг), і в переносному сенсі. Прайс, що стартує з позначки в 10900 євро — це майже на третину менше звичайної ціни. Поменшало і вимогливості. Ні, молодший Monster так само не терпить фамільярності у зверненні, але вже помітно поблажливішими до водійських помилок.

Схожа ситуація і з багатоверстатній моделлю Multistrada. Грунтовно знизити відпускну ціну дозволила заміна штатного 1,2-літрового мотора на 937-кубовий 113-сильний V2, знайомий нам по вибуховій моделі Hypermotard 939.

І без того вінтажна лінійка Scrambler отримала чергову ретроверсию під продають себе назвою Caf? Racer. З одного боку, можна говорити, що вона стилізована під британські мотоцикли початку 60-х, з іншого — під власну «ікону стилю» SuperSport. Не дивлячись на погану славу класичних «каферейсеров», новинка виявилася досить слухняною і передбачуваною в управлінні. З точно таким же V2 (803 см3, 75 л. с.) як і у «монстра», модель коштує від 11900 євро, що за мірками марки навіть дуже бюджетно.Категория: Авто

Говоримо гольф – маємо на увазі Ducati


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.